In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۶/۲۰ - ۱۸:۲۴ | کد خبر : 35637
 • Print Friendly

  عضو شورای شهر: نام بوستان شوش به پارک معتادان تغییر یابد!

  رحمت الله حافظی در مورد وضعیت پارک میدان شوش تهران که این روزها پاتوق معتادان جنوب پایتخت شده است؛ گفت: اتفاقات پارک شوش نشان از عدم وجود اراده در متولیان امر مبارزه با اعتیاد دارد.

   

   

  شرق پرس: رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران به طنز پیشنهاد داد که نام بوستان شوش به پارک «معتادان» تغییر نام دهد.
   
   
   
  رحمت الله حافظی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد وضعیت پارک میدان شوش تهران که این روزها پاتوق معتادان جنوب پایتخت شده است؛ گفت: اتفاقات پارک شوش نشان از عدم وجود اراده در متولیان امر مبارزه با اعتیاد دارد.
   
   
  وی با بیان اینکه این پدیده شوم نشان می‌دهد که تمامی دستگاه‌های متولی امر مبارزه با موادمخدر کوتاهی کرده‌اند، افزود: این پدید شوم به قدری تأسف آور و عیان است که حتی می‌شود به طنز بگویم که در نام گذاری‌های شورا این پارک تغییر نام دهد و به پارک معتادان تغییر یابد.
   
   
  حافظی با اشاره به اینکه تعلل و کوتاهی متولیان امر در انجام کار مشترک موجب بروز این پدیده شده است، اظهارکرد: شورا می‌تواند نقش هماهنگی و نظارت بین دستگاه‌های اجرایی را اجرا کند و کمیسیون فرهنگی شورا نیز بایستی تمامی دستگاه‌های متولی را سرخط بیارود و تعیین وظیفه کنند و با نظارت دائم و تشکیل جلسه مداوم به حل این مشکل کمک کند.
   
   
   
   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار