In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸ - ۲۰:۱۲ | کد خبر : 36281
 • Print Friendly

  عقب نشینی آمریکا از مواضع ضد سوری/ کری: بشار باید برود اما نه فوری

  جان کری ادامه داد: ما باید مذاکرات را آغازکنیم و این چیزی است که آن را جستجو می کنیم. امیدواریم روسیه و ایران و دیگر کشورهای صاحب نفوذ در تحقق آن کمک کنند زیرا نبود چنین چیزی مانع از پایان بحران سوریه می شود.

   

  شرق پرس: جان کری گفت که بشار اسد رئیس جمهور سوریه باید قدرت را ترک کند اما زمان ترک قدرت قابل مذاکره است.

   

   عصرایران به نقل از خبرگزاری فرانسه نوشت: جان کری وزیر خارجه آمریکا روز شنبه گفت که بشار اسد رئیس جمهور سوریه باید از قدرت کناره گیری کند اما نه ضرورتا بلافاصله بعد از دست یابی به راه حل برای پایان دادن به جنگ در سوریه.

   

  کری بعد از گفتگو با همتای انگلیسی اش فیلیپ هاموند در لندن گفت که او آماده گفتگو برای دست یابی به راه حلی برای بحران سوریه است اما معلوم نیست بشار اسد هم آماده گفتگو باشد.

   

  وزیر خارجه آمریکا ادامه داد: در یک و نیم سال گذشته گفتیم که بشار اسد باید از قدرت کناره گیری کند اما چه زمانی و با چه شیوه ای … ضروری نیست این موضوع در یک روز یا یک ماه روی دهد.

   

  وی از تمرکز روسیه بر تلاش ها علیه گروه داعش در سوریه استقبال کرد و گفت: ما از این اقدام حمایت می کنیم. ما آماده اقدامی برای نابودی داعش با سریع ترین و تاثیرگذارترین راه ها هستیم.

   

  جان کری ادامه داد: ما باید مذاکرات را آغازکنیم و این چیزی است که آن را جستجو می کنیم. امیدواریم روسیه و ایران و دیگر کشورهای صاحب نفوذ در تحقق آن کمک کنند زیرا نبود چنین چیزی مانع از پایان بحران سوریه می شود.

   

  وی افزود: ما آماده گفتگو هستیم اما آیا بشار اسد هم آماده مذاکره واقعی است؟ آیا روسیه آماده است بشار اسد را پای میز مذاکره حاضر کند و به راه حلی برای این پرونده دست یابیم؟ در وضعیت فعلی، بشار اسد بحث و بررسی های جدید را رد می کند روسیه هم حاضر کردن بشار اسد در پای میز مذاکره را رد می کند.

   

  روسیه و آمریکا مذاکرات نظامی را درباره نزاع در سوریه آغاز کرده اند.

   

  روسیه هم اکنون در حال انتقال نظامیان و تجهیزات نظامی به سوریه است.

   

  وزیران دفاع روسیه و آمریکا هم برای نخستین بار در ۱۸ ماه گذشته تلفنی گفتگو کردند.

   

   سوریه از ۴ سال قبل تاکنون شاهد بحران گسترده ای است که هم اکنون به جنگ داخلی وسیعی تبدیل شده است. گروه های مسلح در سوریه شامل مخالفان مسلح و گروه های افراط گرای اسلامی تلاش می کنند از طریق نظامی، حکومت بشار اسد رئیس جمهوری سوریه را سرنگون کنند.

   

   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار