In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۹/۲۷ - ۲۳:۳۷ | کد خبر : 42864
 • Print Friendly

  علت فوت رکن آبادی در فاجعه منا اعلام شد

  طبق اعلام معاون وزیر خارجه رکن آبادی مشخص شد که رکن‌آبادی به‌دلیل گرمای شدید هوا و البته عدم‌رسیدگی مناسب در آن شرایط و تشنگی مانند سایر حجاجی که جان خود را از دست دادند، جان باخت

   

   

   

  شرق پرس: معاون عربی و آفریقایی وزارت امور خارجه گفت: “با توجه به تست‌هایی که در ایران انجام شد و با توجه به شواهد مشخص شد که رکن‌آبادی به‌دلیل گرمای شدید هوا و البته عدم‌رسیدگی مناسب در آن شرایط و تشنگی مانند سایر حجاجی که جان خود را از دست دادند، جان باخت”.

   

  حسین امیرعبداللهیان جمعه در گفت‌وگو با خانه ملت آخرین وضعیت پیگیری مفقودان منا را تشریح کرد و گفت: هنوز وضعیت حدود ۱۴ نفر نامشخص است و پیگیری‌ها همچنان ادامه دارد.

   

  معاون عربی و آفریقایی وزارت امور خارجه با اعلام “در سطح حقوقی پیگیری‌های ما با عربستان برای احقاق حقوق خانواده‌ها ادامه دارد” تصریح کرد: در عین حال در سطح بین الملل هم برخی NGOها (سازمان‌های مردم‌نهاد) مستنداتی را فراهم کرده و به‌دنبال کمک برای پیگیری دقیق این حادثه هستند.

   

  امیرعبداللهیان ادامه داد: به‌ترتیب خانواده‌های مفقودان به عربستان رفته و تست دی‌ان‌ای را انجام داده‌اند.

   

  معاون عربی و آفریقایی وزارت امور خارجه افزود: آقای قشقاوی کمیته ویژه‌ای را در وزارت خارجه برای پیگیری این وضعیت مدیریت می‌کند.

   

  وی تأکید کرد: نکته مهم این است که هنوز سرنوشت تعدادی از مفقودان مشخص نشده است اما با اطمینان می‌گویم تا تعیین سرنوشت آخرین فرد مفقودی پیگیری‌ها ادامه خواهد داشت.

   

  عبداللهیان در ادامه در مورد روابط ایران و ترکیه با توجه به مسایل مختلفی که اخیراً میان دو کشور به وجود آمده است، گفت: روابط ما با ترکیه راهبردی و استراتژیک است، اما روی یک موضوع اختلاف نظر داریم و آن، آینده سیاسی سوریه است.

   

  معاون وزیر امور خارجه افزود: ما فکر می‌کنیم از طریق گفت‌وگو می‌توانیم با دوستان ترکیه مسایل را حتی در موضوع سوریه حل و فصل کنیم.

   

   

   

 • برچسب ها :
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار