In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷ - ۱۳:۳۰ | کد خبر : 39022
 • Print Friendly

  نامه نماینده شهرستانهای شرقی به رئیس جمهور درباره برکناری های اخیر؛

  علت نابسامانی ها را در مسئول هماهنگی سفر رئیس جمهور جستجو کنید نه مدیران خدوم استان+ سند

  نماینده شهرستانهای شرقی در نامه ای به رئیس جمهور علت نابسامانی ها در سفر ایشان به استان مازندران را معاونت اجرایی رئیس‌جمهور و شخصی که مسئول هماهنگی این سفر بود دانست و از برکنار برخی مسئولان انتقاد کرد.

  moghimii101

   

   

  به گزارش شرق پرس,  پس از سفر رئیس جمهور به مازندران کسی گمان نمی کرد که حاشیه های سیاسی این سفر اینگونه دامن گیر شود و پس از روزها همچنان بحث اول رسانه های استان باشد.

   

  برکناری های سریالی استاندار پس از این سفر همچنان واکنش برخی سیاسیون استان را در پی دارد بطوریکه مقیمی نماینده شهرستانهای شرقی مازندران در جدیدترین واکنش و در نامه ای که به رئیس جمهور نوشت, عزل مدیران شهری و استانی به بهانه استقبال سرد مردم از رئیس جمهور و هیئت دولت را زیبنده دولت تدبیر و امید ندانست و بیان داشت که باید دلیل این مورد را در معاونت اجرایی رئیس جمهور یافت.

   

   

  نماینده مردم شهرستانهای بهشهر نکا گلوگاه در مجلس شورای اسلامی در این نامه خود به رئیس جمهور آورده است: بی شک مردم مازندران در میهمان نوازی شهره خاص و عام هستند و آنچه که به عنوان بررسی علل و عوامل عدم استقبال شایسته از رئیس‌جمهور در استان در حال پیگیری است و منجر به عزل تعدادی از مدیران استان شده است زیبنده دولت تدبیر و امید نیست.

   

   

  مقیمی ادامه داد: آنچه که اینجانب بنا به وظیفه این موضوع مهم را مورد بررسی قرار داده‌ام، علت را باید در معاونت اجرایی رئیس‌جمهور و شخصی که مسوول هماهنگی این سفر بوده است، جستجو کنید.

   

   

  نماینده مردم شهرستانهای بهشهر نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سوابق این شخص گفت: جناب اقای مهندس صالحی که مسوول هماهنگی این سفر بوده است با هدف تحقیر و بی‌کفایت نشان دادن مازندران با دخالت‌های خود، هرگونه ابتکار عمل و توان برنامه ریزی را از مدیران استانی برای این سفر سلب کرده و با کمال تاسف و تأثر با اغراض شخصی، این چنین سفر رئیس‌جمهور را مستمسک خویش قرار داده است.

   

   

  دکتر مقیمی در پایان به دکتر روحانی پیشنهاد داد که سوابق و پیشینه نامبرده در تعاملات با مدیران استان مورد ارزیابی قرار گرفته و پاسخگویی این نابسامانی ها را ازشخص مسوول این سفر پیگیری گردد نه از مدیران خدوم استان.

   

  متن این نامه را در ادامه ملاحظه می فرمائید:

   

   

  name-mighini1

   

  name-mighini2

   

   

   

   

  نیوز نکا

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  نظرات در مورد » “علت نابسامانی ها را در مسئول هماهنگی سفر رئیس جمهور جستجو کنید نه مدیران خدوم استان+ سند”
  1. امید گفت:

   ماجرای ۸ سال نمایندگی و دادن …….. سکوت


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار