In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۰۲ - ۱۸:۵۲ | کد خبر : 25592
 • Print Friendly

  علی دایی: وضعیت پرسپولیس را از عالیجنابان حیله و منفعت بپرسید

  علی دایی در پاسخ به سئوالی در مورد وضعیت پرسپولیس گفت: كساني هستند كه مي‌توانند بهتر از من در اين باره صحبت كنند، برويد سراغ آنها. برويد از عاليجناب حيله و منفعت بپرسيد.

  علی دایی: وضعیت پرسپولیس را از عالیجنابان حیله و منفعت بپرسید

   

   

  شرق پرس: علی دایی روز گذشته از سفر به انگلیس به تهران برگشت و در گفت و گویی متفاوت درباره تغییرات در پرسپولیس و اتفاق هایی که در این باشگاه افتاده است گفت:« من در این باره نظری ندارم. فقط می‌گویم امیدوارم این تیم به جایگاه واقعی‌‌اش برسد.

   

   

  کسانی هستند که می‌توانند بهتر از من در این باره صحبت کنند، بروید سراغ آنها. بروید از عالیجناب حیله و منفعت بپرسید. آنها هر کسانی می توانند باشند. کسی که با حیله و تدابیر و منفعت‌طلبی‌هایش تیم را به این روز انداخته. بگذریم.»

   

  او در بخش دیگری از حرف هایش هم گفته است:« خودم را خاک پای مردم ایران می‌دانم و هر‌گاه غیر از این فکر کنم آغاز نابودی من است.

   

  باز هم می‌گویم تمام بازی‌ها و گل‌ها و افتخاراتم را با یک دقیقه بازی در تیم‌ملی ایران عوض نمی‌کنم.

   

  افتخار می‌کنم ماتئوس تا می‌‌آید ایران سراغ مرا می‌گیرد. به آن به اصطلاح رسانه هم می‌گویم علی دایی با لطف خدا علی دایی شده، شما خودتان را برای کوبیدن او زحمت ندهید. زورتان به خدای علی دایی نمی‌رسد.»

   خبرورزشی

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار