In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱ - ۱۷:۲۳ | کد خبر : 55127
 • Print Friendly

  نماینده شهرستانهای شرقی مازندران ؛

  محور بهشهر به امیرآباد دهه فجر به بهره برداری می رسد / با تفکر جهادی مطالبات مردم را پیگیری می کنم

  شاعری در جلسه پیگیری وضعیت راه‌های شرق استان از افتتاح محور نکا به دریا در دهه فجر امسال خبر داد و افزود: راه دستیابی محور بهشهر به بندر‌امیرآباد تا دهه فجر آماده بهره‌برداری است.

  علی محمد شاعری : محور بهشهر به امیرآباد دهه فجر به بهره برداری می رسد / با تفکر جهادی مطالبات مردم را پیگیری می کنم

   

  شرق مازندران : علی‌محمد شاعری نماینده شهرستانهای شرقی در مجلس شورای اسلامی در جلسه پیگیری وضعیت راه‌های شرق استان که با حضور فرماندار شهرستان‌های نکا و بهشهر و مدیر‌کل راه و شهرسازی مازندران در فرمانداری نکا برگزار شد، اظهار کرد: زیربنای بخش صنعتی، کشاورزی و گردشگری، توسعه حمل و نقل جاده‌ای است.

  به گزارش فارس وی در این جلسه گفت: هرچه توسعه صنعتی، گردشگری و کشاورزی در استان توسعه یابد و استاندارد‌سازی آن بیشتر باشد توسعه استان پایدار‌تر خواهد بود که این امر از اولویت‌های اصلی بنده در طول مدت کاری است.

  نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شاخص آسفالت راه‌های روستایی در شرق مازندران نسبت به میانگین استانی پایین‌تر است، ادامه داد: نقشه‌راه برای آسفالت راه‌های روستایی در شرق استان آماده است و زمان‌بندی اجرای پروژه‌ها و اولویت‌های اصلی برای اجرای این امر مشخص شده است و تنها نیازمند تلاش اداره کل راه و شهر‌سازی هستیم.

  شاعری از افتتاح محور نکا به دریا در دهه فجر امسال خبر داد و افزود: راه دستیابی محور بهشهر به بندر‌امیرآباد تا دهه فجر آماده بهره‌برداری است.

  وی اضافه کرد: برای دستیابی محور بهشهر به بندر امیرآباد که ۲۲ کیلومتر است در ۱۵ کیلومتر آن پیمانکار مشغول کار است و هفت کیلومتر باقی‌مانده منتظر تعیین پیمانکار است که تا پایان شهریور‌ماه با برگزاری مناقصه فعالیت اجرا آغاز می‌شود.

  نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: هماهنگی با سازمان بنادر و راه و شهرسازی برای محور رستم‌کلا به بندر امیرآباد انجام شد و از سازمان بنادر تامین اعتبار شد که امیدواریم تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد.

  شاعری خواستار اتمام آسفالت محور گلوگاه به دامغان شد و ادامه داد: زیرگذر و رو‌گذر ورودی شهرستان نکا تا هفته دفاع مقدس آماده بهره‌برداری است.

  وی با بیان اینکه قانون‌گذاری، نظارت و پیگیری مطالبات مردم از وظایف اصلی نمایندگان مجلس شورای اسلامی است، گفت: با تفکرات جهادی مطالبات مردم پیگیری می‌شود.

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار