In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۶ | کد خبر : 50970
 • Print Friendly

  علی مطهری:موضوع مینو خالقی به هیات حل اختلاف قوا ارجاع شد

  علی مطهری نماینده مردم تهران گفت: موضوع صلاحیت مینو خالقی منتخب مردم اصفهان در مجلس به هیات عالی حل اختلاف قوا ارجاع داده شده است.

   

   

  شرق پرس:  علی مطهری عصر شنبه ای مطلب را در حاشیه نشست هم اندیشی منتخبان فراکسیون امید در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این سوال که پیگیری شما در به نتیجه رسیدن وضعیت منتخب مردم اصفهان در مجلس دهم به کجا رسیده است، بیان کرد.
   
   
   
  وی افزود: این موضوع به هیات حل اختلاف قوا ارجاع شده است.
   
   
   
  وی اضافه کرد: البته نظر هیات حل اختلاف قوا مشورتی است و قاطع نیست.
   
   
   
  مطهری در پاسخ به این سوال که اگر نظر آنها به نفع شورای نگهبان باشد، باز هم استیضاح وزیر کشور را دنبال می کنید گفت: باید ببینیم این موضوع به کجا می رسد. راه استفسار قانون نیز وجود دارد و می توان به طور موازی هر دو راه را دنبال کرد.
   
   
   
  وی ادامه داد: امکان طرح استفساریه در این زمینه در این مجلس وجود دارد.
   
   
   
  مطهری همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا همچنان خود را نامزد نایب رییسی مجلس دهم می دانید گفت: این موضوع بستگی به شرایط دارد.
   
   
   
  مطهری همچنین در پاسخ به سوال دیگری که حضور شما در نشست فراکسیون امید به منزله عضویت شما در این فراکسیون است اظهار داشت: آمدن یا نیامدن در جلسات فراکسیون به منزله عضویت یا عدم عضویت نیست. عده ای می آیند تا بعد تصمیم بگیرند.
   
   
   
  وی در عین حال درباره ریاست محمدرضا عارف و علی لاریجانی در مجلس دهم نیز گفت: هر دو خوب هستند./ایرنا
   
   
   
   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار