In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۹/۰۱ - ۱۸:۲۸ | کد خبر : 59343
 • Print Friendly

  عکاس معروف گرگانی عکس های دختران را منتشر می کرد!

  سلیمانی دادیار گرگان گفت: این فرد علاوه بر عکاسی های معمول از مراسم، از دختران جوان نیز عکس های نامناسب می گرفت و در بعضی شبکه های اجتماعی منتشر می کرد.

  عکاس معروف گلستانی عکس های دختران را منتشر می کرد!

  آرشیو

   

  شرق پرس( شرق مازندران) : مرد عکاس که در آتلیه از زنان و دختران عکس های مبتذل می گرفت آنها را در فضای مجازی انتشار داد.

   

  مسعود سلیمانی، دادیار پیشگیری از وقوع جرم  دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان ضمن اعلام این خبر گفت: صاحب این عکاسی، عکس های نامناسبی که از مشتریان خود می گرفت در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذاشت.

   

  دادیار پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب گرگان افزود: پرونده ی این فرد پس از گزارش پلیس  فتا در دستور کار دادسرای عمومی وانقلاب گرگان قرار گرفت و با دستور قضائی عکاسی او، پلمپ شد.

  وی در ادامه تصریح کرد: این فرد علاوه بر عکاسی های معمول از مراسم، از دختران جوان نیز عکس های نامناسب می گرفت و در بعضی شبکه های اجتماعی منتشر می کرد.

  سلیمانی اضافه کرد: پرونده ی این فرد به اتهام اشاعه ی فحشا در حال رسیدگی است.

  دادیار پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب گرگان گفت: لپ تاپ و هارد این عکاس برای بررسی بیشتر توقیف شده است و در اختیار پلیس فتا، قرار دارد.

  وی همچنین از افرادی که عکس های شخصی شان در شبکه های اجتماعی توسط این عکاس که در گرگان معروف هم هست، پخش شده خواست با مراجعه به دادسرا شکایت خود را مطرح کنند.

   

   

   

   

   

  رکنا

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار