In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۱/۰۸ - ۱۸:۵۵ | کد خبر : 45768
 • Print Friendly

  فردوسی پور از پوشش توپ جمع کن های زن تشکر کرد

  فردوسی پور پس از پخش مسابقه تنیس بین فدرر و جوکوویچ از شبکه ورزش از داورهای خط و توپ جمع کن ها زن بخاطر پوشش شان تشکر کرد.

  وقتی فردوسی پور از پوشش توپ جمع کن های زن تشکر می کند

   

   

  شرق پرس: شبکه ورزش برای اولین بار بازی تنیس راجر فدرر و نواک جوکوویچ را به صورت زنده روی آنتن برد که این بازی با برتری ۳-۱ جوکوویچ همراه بود. بعد از این بازی عادل فردوسی پور که سابقه گزارش تنیس را دارد روی خط برنامه آمد و از اینکه این بازی به صورت مستقیم پخش شد ابراز خوشحالی کرد.

   

  فردوسی پور که در حال تهیه برنامه فوتبال ۱۲۰ بود گفت:« ما در حال تهیه برنامه فوتبال ۱۲۰ بودیم که کار را بیخیال شدیم و بازی را تماشا کردیم. در اینجا باید از داورهای خط و توپ جمع کن ها تشکر کنیم تا با پوشش خوبشان اجازه دادند بازی پخش شود و هیچ اتفاقی هم رخ نداد.»

   

  فردوسی پور که اولین بار در سال ۷۴ بازی تنیس را در تلویزیون گزارش کرد در باره تفاوت های گزارش فوتبال و تنیس گفت:« گزارش تنیس سخت است چون باید در زمان بازی ساکت بود و زمان هایی که تایم بریک هست نکاتی را گوش زد کرد که به کل با فوتبال فرق می کند. »

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار