In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۱ | کد خبر : 27860
 • Print Friendly

  فرماندار بهشهر: نتیجه ساخت کارخانه کمپوست تحمل زباله شهرهای همجوار است

  نورزاد گفت : ساخت کارخانه کمپوست شرق مازندران در بهشهر سودی برای این شهر ندارد و تنها نتیجه آن ، تحمل کردن روزانه و مداوم زباله شهرهای همجوار است .

  کشتارگاه بهشهر با سرمایه گذاری بخش خصوصی است/ احداث کشتارگاه نکا پس از 8 سال فقط 30 درصد رشد داشت

   

   

  به گزارش شرق پرس نورزاد فرماندار بهشهر با اشاره به مخالفت خود با احداث کارخانه کمپوست در بهشهر ، نسبت به تبعات نگران کننده بهره برداری زودهنگام این واحد صنعتی هشدار داد .

   

   

   محمدتقی نورزاد روز گذشته در جلسه بررسی مشکلات کارخانه کمپوست بهشهر که در فرمانداری این شهر برگزار شد اظهار کرد : اگر تا قبل از زمان بهره برداری نتوانیم مشکلات مرتبط با این کارخانه را برطرف کنیم ، نمی توانیم پاسخگوی مطالبات فراوان مردم باشیم .

   

  وی بیان کرد : ساخت این کارخانه سودی برای بهشهر ندارد و تنها نتیجه آن ، تحمل کردن روزانه و مداوم زباله شهرهای همجوار است .

   

  فرماندار بهشهر افزود : با وجود مخالفت های اولیه ، وقتی مجموعه استان تصمیم گرفتند این واحد را در بهشهر احداث کنند ، برای رسیدن به این هدف تلاش فراوانی کردیم و به طور مداوم بخشی از بودجه شهرستان را برای این بخش اختصاص دادیم .

   

  نورزاد ادامه داد : میزبانی از زباله شهرهای دیگر شرق مازندران نباید موجب بدهکاری شهرستان گردد و لازم است با تخصیص اعتبارات استانی ، این مطالبات پرداخت شود .

   

  وی گفت : به عنوان نمونه امسال ۱۰ میلیارد ریال از بودجه شهرستان به حل مشکلات این کارخانه اختصاص یافت که با این اعتبارات می توانستیم طرح های بزرگی و زیربنایی را در منطقه احداث کنیم .

   

   

   

  ایرنا

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار