In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۲۱:۱۱ | کد خبر : 43834
 • Print Friendly

  در جلسه امروز؛

  فرماندار سابق بهشهر, دبیر شورای اصولگرایان شرق مازندران شد

  محمد تقی نورزاد فرماندار سابق بهشهر در جلسه امروز به عنوان دبیر شورای هماهنگی اصولگرایان شرق مازندران انتخاب شد.

  فرماندار سابق بهشهر, دبیر شورای اصولگرایان شرق مازندران شد

   

   

  به گزارش شرق پرس از منبع آگاه  جلسه ای با حضور جناب آقای دکتر جانبازی و مهندس احمدی و ۱۲ نفر از دبیران احزاب و گروه های اصولگرای شرق استان برگزار شد.

   

   

  در این جلسه جناب آقای دکتر جانبازی به تشریح وظایف شورای اصولگرایان و حوزه انتخابیه پرداخت و اولویت این شورا را دفاع از نظام مقدس انقلاب اسلامی، حریم ولایت فقیه دانست.

   

  وی در تشریح شرایط انتخابات اسفند ماه, حیطه وظایف این شورا را در چارچوب دو انتخابات پیش رو (نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان )دانست.

   

  در ادامه این جلسه مهندس بهرام احمدی نیز با بررسی اجمالی انتخابات پیش رو شرح وظایف اصولگرایان را در دو انتخابات اسفند امسال تعیین نمود.

   

  در پایان اعضای جلسه با رای گیری آقای محمد تقی نورزاد را به عنوان دبیر شورای هماهنگی اصولگرایان شرق استان مازندران(بهشهر،نکا و گلوگاه) انتخاب نمودند.

   

   

   لازم به ذکر است در روزهای گذشته نیز اصلاح طلبان شرق مازندران در جبهه ای دیگر با تشکیل جلسات و همایش هایی خود را آماده انتخابات مجلس شورای اسلامی  و خبرگان رهبری نموده اند.

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  نظرات در مورد » “فرماندار سابق بهشهر, دبیر شورای اصولگرایان شرق مازندران شد”
  1. شهروند گفت:

   بهتر بوده افراد شاخصی که دارای سابقه روشن و از روشنفکران این طیف بوده بعنوان دبیر این طیف استفاده می شده ودر میان مردم هم وجه ممتازی داشته است همانند دکتر منصوریان که از اساتید برتر دانشگاهی می باشد


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار