In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۱۰:۰۳ | کد خبر : 43796
 • Print Friendly

  در بازدید میدانی از فعالیت سرویس های مدارس بهشهر مطرح شد؛

  فعالیت رانندگانی که کارت صلاحیت ندارند بعنوان سرویس مدرسه ممنوع است

  غلامی مدیر عامل حمل و نقل همگانی و حومه بهشهر گفت: داشتن کارت صلاحیت را مهمترین معیار برای رانندگان سرویس مدارس است و هیچ راننده ای بدون داشتن کارت صلاحیت که به تایید مراجع ذیصلاح رسیده باشد ، حق فعالیت به عنوان سرویس مدارس را ندارد .

   

   

  به گزارش شرق پرس این بازدید با حضور مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی ،فرماندهی انتظامی منطقه بهشهر ،رییس پلیس راهور ، ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان بهشهر و مسئول بازرسی سازمان حمل و نقل در راستای اجرا ونظارت بر فعالیت سرویس های دانش آموزی شهرستان بهشهر بعمل آمد.

   

  مسئولین با حضور در مدرسه شهید سازگار از فعالیت سرویس مدرسه و نحوه ارائه خدمات شرکت ها و رانندگان سرویس مدرسه بازدید و عبداله غلامی شهری مدیر عامل سازمان حمل و نقل ضمن تبریک ایام میلاد رسول اکرم (ص) و هفته وحدت بر لزوم شرکت ها و همکاری دستگاه های اجرایی در انجام دقیق قوانین و نظارت بر فعالیت های سرویس های مدارس تاکید کردند و از همکاری و تلاش های نیروی انتظامی ، پلیس راهوار و آموزش و پرورش در جهت آموزش و آگاهی بخشی دانش آموزان تقدیرنمود.

   

  مدیر عامل حمل و نقل همگانی و حومه بهشهر با اشاره به ضرورت ساماندهی و نظارت بر سرویس های مدارس گفت : تامین امنیت دانش آموزان و آرامش خانواده ها مهمترین رویکرد سرویس های مدارس است .

   

   

  behshahr-bazdid541

  غلامی شهری افزود : مدیران مراکز آموزشی به عنوان نمایندگان آموزش و پرورش در مدارس مسئولیت مستقیم نظارت بر سرویس ها و رعایت دستورالعمل های مربوط به آن را بر عهده دارند .

   

  وی در ادامه با توجه به همکاری شهرداری و شوراهای اسلامی شهر ،فرمانداری ، راهنمایی و رانندگی ،نیروی انتظامی در ساماندهی سرویس های مدارس گفت : نوع برخورد، رفتار، نحوه بیان وحتی پوشش رانندگان سرویس مدارس می تواند بر دانش آموزان تاثیر بگذارد و بایدحداکثر توجه در این خصوص صورت پذیرد.

   

  وی اضافه کرد : دانش آموزان امانت خانواده ها هستند و رانندگان سرویس مدارس به عنوان امین والدین باید حداکثر توجه را به همه شئون از جمله ایمنی و سایر الگوهای رفتاری داشته باشند زیرا آثار تربیتی در این عرصه تکمیل کننده اهداف آموزش و پرورش در مدارس است.

   

  وی تصریح کرد: داشتن کارت صلاحیت را مهمترین معیار برای رانندگان سرویس مدارس است و هیچ راننده ای بدون داشتن کارت صلاحیت که به تایید مراجع ذیصلاح رسیده باشد ، حق فعالیت به عنوان سرویس مدارس را ندارد .

   

   غلامی رعایت کامل قوانین و مقــررات راهنمایــی و رانندگــی و آیین نامه و دستورالعمل حمل و نقل دانش آموزان ، آماده و مرتب نگهداشتن وسیله نقلیه از نظر موتوری و نظافت جهت ارائه سرویس به موقع و همچنین مجهز بودن به تجهیزات با توجه به آغازفصل سرما ، رعایت کامل موارد ایمنی ، بهداشتی، عدم استفاده از دخانیات و تلفن همراه در حین رانندگی،  رعایت تناسب تعداد مسافرین با ظرفیت خودرو ، نصب کپسول اطفای حریق در ماشین ، مرتب بودن وضعیت پوشش و عدم استفاده از وسایل زینتی و لوازم غیر ضروری و مغایر با فرهنگ اسلامی ،  عدم پخش آهنگ های نامناسب و غیر مجاز و مغایر با شئونات اسلامی و دانش‌آموزی ، سوار و پیاده کردن دانش آموزان پس از توقف کامل خودرو و کنترل کامل بسته بودن درب خودرو هنگام حرکت و  شرکت در جلسات توجیهی را از مهمترین قوانین و مقررات مربوط به رانندگان برشمرد .

   

  در ادامه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بهشهرسرهنگ مرادی از تلاش پلیس راهنمایی و رانندگی در برخورد با سرویس های دانش آموزی غیر مجاز و حضور پلیس در تقاطع های سطح شهر و درب ورودی مدارس در سال تحصیلی قدرانی کرد.  
  محمد رضا ضابط

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار