In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۹ | کد خبر : 27038
 • Print Friendly

  با هدف تولید آثاری از بزرگان دین در مازندران:

  فیلم آقاجان؛ روایت زندگی آیت الله کوهستانی ساخته می شود

  معصومی گفت: با هدف تولید آثاری از بزرگان دین و فرهنگ و شناسایی این افراد به جامعه و آشنایی با سیره و سبک زندگی آنها را برای آیندگان، فیلم « آقاجان » به نویسندگی حسین مهکام، روایت داستان زندگی آیت الله محمد کوهستانی عارف، فقیه و عالم برجسته مازندرانی توسط حوزه هنری مازندران تولید می‌شود.

  آیت الله کوهستانی

   

   

  به گزارش شرق پرس به نقل از روابط عمومی حوزه هنری مازندران،  مهدی معصومی گرجی اظهار داشت: فیلم « آقاجان » به نویسندگی حسین مهکام، روایت داستان زندگی آیت الله محمد کوهستانی عارف، فقیه و عالم برجسته مازندرانی، توسط حوزه هنری مازندران تولید می‌شود.

   

   

  معصومی گفت: با هدف تولید آثاری از  بزرگان دین و فرهنگ و شناسایی این افراد به جامعه و آشنایی با  سیره و سبک زندگی آنها را برای آیندگان، فیلم « آقاجان » به نویسندگی حسین مهکام، روایت داستان زندگی آیت الله محمد کوهستانی عارف، فقیه و عالم برجسته مازندرانی توسط حوزه هنری مازندران تولید می‌شود.

   

  مهدی معصومی گرجی یادآور شد: امیدواریم با توجه به هزینه بر بودن تولید این فیلم سینمایی دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی استان وارد عمل شوند و ما را در تولید این فیلم فاخر و ارزشی یاری کنند.

   

  وی افزود: در حال حاضر از سوی حوزه هنری یک مستند دیگر از زندگی جانباز هنرمند قائم‌شهری در دست پژوهش بوده تا مراحل تولید آن آغاز و مصطفی مکبری کار پژوهش این مستند را عهده‌دار است.

   

  مهدی معصومی در پایان گفت: فیلم مستند «درد عشقی که کشیده ام» به نویسندگی و کارگردانی علی معصومی کوهستانی و تهیه‌کنندگی حوزه هنری مازندران و با حمایت بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان در سال تولید که توانست در سال ۹۴, منتخب جشنواره سراسری فیلم سما در تهران شود.

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار