In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۵ | کد خبر : 65707
 • Print Friendly, PDF & Email

  قالیباف : سایت کارانه را فیلتر می کنند و سایت کارورزی راه اندازی می کنند

  قالیباف در اهواز گفت: من سايت کارانه را بالا آوردم ولی اين دولت آن را فيلتر می‌کنند، ايراد ندارد، عمر دولت خودتان به زودی پايان می‌يابد...

   

  خلاصه اظهارات قالیباف در جمع هواداران و در مسجد ارشاد اهواز :

   

  -چرا باید مردم خوزستانی که این‌گونه عمل کرده و دین خود را با فرزندان و مردان خود ادا کرده و افتخار آفریده و استان زرخیز در کشاورزی و نفت و گاز است، باید نه تنها در خوزستان بلکه در سراسر کشور با یک درصد جمعیت دنیا و پنج درصد منابع دنیا، فقیر و کم‌درآمد زندگی کنند.

   

  – دلیل اصلی آن روشن است و آن این که مدیریت در قوه مجریه مسوول آن است که ظرفیت‌ها را به درستی استفاده کند ولی به این امر در کشور توجه نمی‌شود.
  -عمیق‌ترین شادی و نشاط در کشور، این است که شغلی به دست جوان بدهیم. 

   

  -به آنها می‌گوییم هرگز ملت ایران را از تهدید و جنگ نترسانید، زیرا ملت با قدرت ایستاده است، اما این شما هستید که جنگ را به داخل خانه‌های مردم برده‌اید و جوانان را به اعتیاد کشانده‌اید.

  -ما با کمک همه بازرگانان و کسانی که تولید ثروت حلال می‌کنند و کارآفرینان به شما متعهد می‌شویم همانطور که در تهران برای هرکاری زمان‌بندی می‌گذاشتیم، در ۲۹ اردیبهشت آغاز می‌کنیم و در این دوره، پنج میلیون شغل برای جوانان ایجاد می‌کنیم.

  -من سایت کارانه را بالا آوردم ولی این دولت آن را فیلتر می‌کنند، ایراد ندارد، عمر دولت خودتان به زودی پایان می‌یابد.

  -خود این دولت می‌آید سایت کارورزی راه‌اندازی می‌کند؛ شما اگر به فکر شغل مردم بودید در طول این ۴ سال به فکر می‌افتادید نه شب انتخابات.

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  نظرات در مورد » “قالیباف : سایت کارانه را فیلتر می کنند و سایت کارورزی راه اندازی می کنند”
  1. ناشناس گفت:

   واقعاازسادگی مردم فقیرسواستفاده کردید


  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار