In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵ - ۸:۰۰ | کد خبر : 33172
 • Print Friendly

  قبول پیشنهاد رابطه غیر اخلاقی در برابر قبولی در آزمون رانندگی + عکس

  مربی پس از آزار واذیت هنرجوی خود در خودرو او را تهدید کرد که اگر به او اجازه رابطه نامشروع ندهد او را در امتحان رانندگی قبول نخواهد کرد

  3444352_630

   

   

  رق پرس : آقای ” دنیل رای پری ” ۲۱ ساله به اتهام پیشنهاد رابطه غیر اخلاقی با هنر جوی خود و اذیت و آزار وی در حین آموزش توسط پلیس دستگیر شد .

   

   

   

  براساس گزارش پلیس قربانی که یک از هنرجویان خانم در آموزشگاه رانندگی “گیتس برگ ” واقع در ” ماریلند ” بود در پی یک شکایت از رفتار بی شرمانه مربی آموزشی به مدیریت آموزشگاه و تماس آنها با پلیس این مربی بی اخلاق در روز ۹ جولای بازداشت شد .

   

   

   

  قربانی در گزارش خود به پلیس گفت :مربی  پس از آزار واذیت وی در خودرو او را تهدید کرد که اگر به او اجازه رابطه نامشروع ندهد او را در امتحان رانندگی قبول نخواهد کرد و همچنین گفت : که در صورت همکاری با او به راحتی در امتحان قبول می شود .

   

   

   

   

  این قربانی که در یک فرصت مناسب از خودرو فرار کرد و به آموزشگاه رفت و از این مربی شکایت کرد.

   

   

  آقای ” رای بری” که از کار اخراج شد و به اتهام تجاوز در بازداشت به سر می برد، ادعای قربانی را رد می کند در دفاع از خود گفت : شاگردش برای قبول شدن در امتحان به او این پیشنهاد شرم آور را داده است .

   

   

   

  گفتنی است، این مرد که پدر ۲ فرزند نیز است اگر اتهام وارد به او ثابت و گناهکار شناخته شود در دادگاه به حبس محکوم خواهد شد .

   

   

  وی باید در دادگاه ۲۵ آگوست حضور یابد .

   

   

   

   

   

   

  باشگاه خبرنگاران 

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار