In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ - ۹:۵۶ | کد خبر : 53557
 • Print Friendly

  قتل دختر با انگیزه انتقام از همسر !

  مردی پس از طلاق از همسرش و بخاطر انتقام از وی دختر 11 ساله اش را به قتل رساند خود را به پلیس معرفی کرد.

   

   

   

  شرق پرس: مرد جوان که پس از طلاق همسرش پی برد قادر نیست حق حضانت دختر ۱۱ ساله‌اش را بگیرد، دست به جنایتی هولناک زد و دختر نوجوانش را به قتل رساند تا از این زن انتقام بگیرد.
   

  به دنبال این حادثه هولناک که در شهرستان ریگان در استان کرمان رخ داد، مأموران پلیس مرد جنایتکار را دستگیر کردند. وی در بازجویی‌ گفت: مدتی قبل به خاطر اختلافاتی که با همسرم داشتم از او جدا شدم. با این حال دادگاه با توجه به درخواست همسرم، حضانت دخترم را به او سپرد و من فقط اجازه داشتم گاهی به دیدن فرزندم بروم. با این حال خیلی تلاش کردم که حضانت دخترم را بگیرم و او را نزد خودم نگه دارم ولی مادرش مانع بود و اجازه نمی‌داد. همین موضوع باعث شد که از این زن کینه به دل بگیرم و در نهایت نقشه کشیدم که با قتل دخترم از او انتقام بگیرم.

   
   
  عامل جنایت گفت: روز حادثه به بهانه دیدن دخترم به خانه همسر سابقم رفتم و دخترم را با خودم به خانه آوردم. ابتدا به او قرص خواب‌آور خوراندم. وقتی به خواب رفت با چاقو بچه‌ام را به قتل رساندم. پس از آن هم تصمیم گرفتم خودم را تسلیم پلیس کنم.
   

  با اعتراف‌های این مرد و به دنبال پیدا شدن جسد دختر بچه در خانه، پرونده جنایت هولناک به دادسرای جنایی فرستاده شد و بازپرس دستور بازداشت قاتل را صادر کرد./تابناک

   
   
   
   
   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار