In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۱۶ - ۸:۲۹ | کد خبر : 31250
 • Print Friendly

  قتل در پیست اسب سواری + تصاویر

  "تیلر" به علت اختلاف نظر با نامزد سابقش در یک دعوای لفظی کنترل خود را از دست داده و در یک حمله وحشیانه با ضربات چاقو قربانی را مورد ضرب و شتم قرار داده و او را در آن حال رها کرد.

   

   

  شرق پرس : آقای “تیلر” ۲۲ ساله اهل باسیلون که متهم است به قتل خانم “لاورا داویز” ۲۱ ساله ،در بازداشت بسر میبرد.

   

   

  قربانی که یک تیمار گر اسب بود در یک  پیست اسب سواری در اکسس هورس بتیس مشغول کار بود که مورد حمله قرار گرفته و جسد نیمه جان او غرق خون در روز جمعه در محل کارش پیدا شد و پس از رساندن به بیمارستان جان خود را از دست داد.

   

  حمله وحشیانه به زن جوان در پیست اسب سواری/ داماد بی رحم نامزد سابقش را با ضربات چاقو کشت

   

  براساس گزارش پلیس در شب حادثه او با نامزد سابقش در نزاعی با هم درگیر شده به طوری که مردم گزارشی از درگیری یک زن و مرد به پلبس داده و آنها خود را به  محل رساندند.

   

   

  در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که آقای “تیلر” به علت اختلاف نظر با  نامزد سابقش در یک دعوای لفظی کنترل خود را از دست داده و در یک حمله وحشیانه با ضربات چاقو قربانی را مورد ضرب و شتم قرار داده و او را در آن حال رها کرد.

   

  حمله وحشیانه به زن جوان در پیست اسب سواری/ داماد بی رحم نامزد سابقش را با ضربات چاقو کشت

   

  گفته میشود که قربانی بر اثر جراحت های  فراوان و خونریزی شدید جان خود را از  دست داد .

   

   

  خانم “سو الری” مدیر مکانی که قربانی در آن کار  میکرد در گزارش خود گفت:افرادی که “لاورا داویز” را میشناختند از شنیدن خبر قتل او شوکه شدند، او در کارش حرفه ای و دختر باهوشی بود، والدین او یک انسان با ارزش را تحویل جامعه  دادند که مایه افتخارشان بود و از دست دادن او به این شکل خیلی دردناک است.

   

  حمله وحشیانه به زن جوان در پیست اسب سواری/ داماد بی رحم نامزد سابقش را با ضربات چاقو کشت

   

  پلیس اکسس در پایان گفت: پس از تحقیقات گسترده در پی یافتن قاتل،سر نخ ها به آقای “تیلر” رسید و او در دادگاهی که در روز آینده در باسلوون مجیستریت برگزار میشود حاضر و محاکمه خواهد شد.

   

   

   

  باشگاه خبرنگاران 

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار