In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۱۷ - ۱۲:۰۱ | کد خبر : 31330
 • Print Friendly

  قتل عام نیروهای داعش با غذای مسموم در موصل

  غذای مسموم که توسط یکی از جوانهای موصل آماده شده بود در یکی از وعده های افطاری به خورد اعضای گروه تروریستی و تکفیری داعش داده شده است.

  قتل عام نیروهای داعش با غذای مسموم در موصل

   

   

  شرق پرس: منابع محلی در موصل روز سه شنبه به  ایرنا در اربیل عراق خبر دادند ، ۴۵ تن از نیروهای گروه تروریستی داعش با غذایی که توسط یکی از جوانان شهر موصل به سم کشنده آلوده شده بود، به هلاکت رسیده و ۱۰۰ تن دیگر از آنان روانه بیمارستان شدند.
   
   

  این حادثه در محله وادی حجر در شهر موصل رخ داده است و گفته شده حال برخی از دیگر مسموم شدگان نیز وخیم است.

   

  گزارش دریافتی خبرنگار ایرنا از منابع محلی، حاکیست این اقدام در راستای انتقام مردم شهر موصل از سیاست کشتار گروه تروریستی و تکفیری داعش انجام شده است.

   

  براساس این گزارش غذای مسموم در یکی از وعده های افطاری به خورد اعضای گروه تروریستی و تکفیری داعش داده شده است.

   

  داعش طی هفته های اخیر جوخه های مرگ روزانه ای را در استان نینوا و مرکز آن موصل براه انداخته و هر روز تعدادی از مردم این استان را به صورت جمعی تیرباران یا به شیوه های غیر انسانی اعدام می کند.

   

  منابع می گویند، در راستای مقابله با اقدامات وحشیانه گروه تروریستی و تکفیری داعش در موصل گروههای مردمی مقاومت در این شهر تشکیل شده و از طرق مختلف با این گروه تروریستی مقابله می کنند.

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار