In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ - ۱۹:۳۹ | کد خبر : 46075
 • Print Friendly

  قطع یارانه ۱۵ میلیون نفر کلید خورد

  رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: به پیشنهاد وزارت تعاون و تصویب اعضای کمیسیون مقرر شد تا در سال 95 یارانه 15 میلیون نفر از ثروتمندان قطع و به افراد نیازمند تعلق گیرد

  قطع یارانه 15 میلیون نفر کلید خورد

   

   

   

  به گزارش شرق پرس عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون کلیات لایحه بودجه سال ۹۵ پس از بحث و بررسی‌های فراوان به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

   

   

  وی افزود: تعدادی از نهادهای مرتبط با حوزه کاری کمیسیون اجتماعی در کمیسیون حاضر و پیشنهادات خود را در خصوص بودجه ۹۵ ارائه کردند که مورد بررسی و برخی از آنها تصویب شد.

   

   

  رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: به پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تصویب اعضای کمیسیون مقرر شد تا در سال ۹۵ یارانه ۱۵ میلیون نفر از ثروتمندان قطع و به افراد نیازمند و تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی اختصاص یابد.

   

   

  عزیزی در پایان خاطرنشان کرد: طبق این مصوبه ثروتمندانی که یارانه آنها قطع می‌شود می‌توانند فرد مستمندی را که یارانه‌شان به آنها اختصاص می‌یابد را خود انتخاب و معرفی کنند.

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار