In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۶/۲۷ - ۲۱:۴۷ | کد خبر : 36207
 • Print Friendly

  قهرمانی بهشهر و نائب قهرمانی ساری در مسابقات کشتی استان مازندران

  در رقابتهای کشتی قهرمانی استان مازندران در گلوگاه, تیم کشتی بهشهر با 48 امتیاز قهرمان و تیم ساری با 42 امتیاز نائب قهرمان شد.

  قهرمانی بهشهر و نائب قهرمانی ساری در مسابقات کشتی قهرمانی مازندران

   

   

  به گزارش شرق پرس رییس هیات کشتی بهشهر گفت: تیم کشتی بزرگسالان بهشهر در رقابت های قهرمانی مازندران که با حضور کشتی گیرانی از همه شهرهای مازندران در سالن شهید چمران گلوگاه برگزار شد ، موفق به کسب عنوان قهرمانی شد .

   

   

   

  شهرام جعفری روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: این افتخار در شرایطی برای تیم بهشهر کسب شد که ۲۳ سال قبل کشتی گیران بهشهری موفق به بالا رفتن از سکوی قهرمانی استان شده بودند .

   

  وی ادامه داد: پس از سکانداری رسول خادم در فدراسیون کشتی و تاکید وی بر لزوم طی کردن همه مراحل پایه توسط کشتی گیران برای رسیدن به دوبنده تیم ملی ، همه کشتی گیران مدعی در این رقابت ها با آمادگی کامل شرکت کردند که این امر ، ارزش های قهرمانی تیم بهشهر را بیش از پیش نشان می دهد .

   

  رییس هیات کشتی بهشهر گفت: تیم بهشهر در پایان این رقابت ها با ۴۸ امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد، تیم ساری با ۴۲ امتیاز دوم شد و تیم قائمشهر با ۴۱ امتیاز به مقام سوم رسید .

   

  در این مسابقات ۳۵ تیم شهرهای مازندران به مدت دو روز در سالن شهید چمران گلوگاه با هم رقابت کردند .

   

   

   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار