In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۲۴ - ۹:۴۹ | کد خبر : 29471
 • Print Friendly

  قیمت هر کیلو زولبیا و بامیه اعلام شد

  رییس اتحادیه قنادان گفت: مبلغ 9600 تومان برای هر کیلو زولبیا و بامیه مصوب شد

  zolbiaa

   

  شرق پرس: علی بهرمند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: البته پیشنهادی که ما برای قیمت زولبیا و بامیه ارائه داده بودیم، هر کیلوگرم ۱۱ هزار تومان بود که مبلغ ۹۶۰۰ تومان مصوب شد.

   

   

   

  وی افزود: بعد از اعلام معاون اول رییس جمهور مبنی بر این‌که هرگونه افزایش قیمتی باید در ستاد تنظیم بازار بررسی و نهایی شود. ما نیز پیشنهاد افزایش قیمت را ارائه دادیم و بعد از بررسی‌های لازم این رقم اعلام شد که مبلغ کمی است.

   

   

  رییس اتحادیه قنادان با بیان این‌که مغازه‌هایی که خودشان کارگاه تولیدی ندارند به عنوان قنادی‌های درجه دو شناخته می‌شوند، گفت: سال گذشته قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه در قنادی‌های درجه یک ۸۵۰۰ تومان و در قنادی‌های درجه دو ۸۰۰۰ تومان بود.

   

   

  بهره‌مند همچنین اظهار کرد: دغدغه همکاران ما این است که در ایام ماه مبارک رمضان واحد‌هایی که ارتباطی به قنادی ندارند، اقدام به فروش زولبیا و بامیه می‌کنند و همین امر تداخل صنفی ایجاد می‌کند.

   

   

  وی ادامه داد: معمولا برخورد قانونی حدود یک تا دو ماه زمان می‌برد که در این مدت، ماه مبارک رمضان تمام می شود و پیگیری قانونی دیگر موثر نخواهد بود.

   

   

  رییس اتحادیه قنادان در عین حال بیان کرد: امسال سعی داریم نظارت‌ها را بیشتر کنیم و با ماموران وزارت بهداشت نیز هماهنگ کردیم که از فعالیت واحد‌های بدون پروانه جلوگیری کنند؛ امیدواریم بتوانیم در این زمینه با همکاری مراکز مربوطه به خوبی اقدام کنیم.

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار