In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۰/۰۳ - ۱۷:۰۱ | کد خبر : 43273
 • Print Friendly

  حادثه ای که زنگ خطر را بصدا درآورد؛

  لزوم توجه به امکانات آتش نشانی شهرستان گلوگاه

  حادثه اخیر در شهرستان گلوگاه و در آتش سوختن 4 شهروند همچون زنگ خطری برای مسئولان بود که امکانات ضعیف آتش نشانی گلوگاه جوابگوی حوادث در کمین شهروندان در این شهرستان شرقی مهم و دروازه ورود و خروج استان مازندران نیست.

  atshneshani

   

   

   

  به گزارش شرق پرس شهرستان گلوگاه از لحاظ امکانات آتش نشانی به شدت با کمبود مواجه است و امکانات برای پوشش دادن تمامی شهر و روستاهای آن به هیچ وجه کافی نیست.

   

  در لحظه وقوع حوادث تنها راه کمک رسانی در وهله اول بی شک مراکز آتش نشانی هستند که ۲۴ ساعته فعال و گوش به زنگ می باشند همچنین زمان مهم ترین فاکتور موجود است که می تواند در نجات جان و مال انسان ها در این شرایط نقش حیاتی داشته باشد.

   

  کمبود امکانات و تجهیزات آتش نشانی و امداد و نجات از نقاط آسیب پذیری مدیریت بحران در شهرستان گلوگاه می باشد،اگر زمانی در گلوگاه یک حادثه جدی پیش بیاید قطعا فقدان امکانات و تجهیزات پیامدهای بسیار دردناکی را به دنبال خواهد داشت و این امر لزوم توجه و اقدام جدی مسئولین مدیریت بحران استان را می طلبد.

   

  تجهیزاتی که در حال حاضر در منطقه وجود دارد، هیچ کدام در هنگام حادثه کارایی لازم ندارد زیرا ما چند بار شاهد این ماجرا بوده ایم و نمونه آن آتش سوزی در تصادف چند روز پیش بوده که با توجه به گواه  شاهدان عینی می توانست با امکانات بهتر مفیدتر واقع شود.

   

  نگاهی اجمالی بر داشته های سازمان آتش نشانی شرقی ترین شهرستان و بعبارتی دروازه ورود و خروج استان ۳میلیون نفری مازندران این زنگ هشدار را برای مسئولان بصدا در می آورد که خدای ناکرده تکرار اینگونه حوادث با تلفات حتی بیشتر دور از انتظار نیست. حتی به جرات می توان گفت امکانات آتش نشانی گلوگاه در برابر امکانات شهرستانهای اطراف بسیار ناچیزبوده و بدون کارایی و تنها در حد یک کپسول برای اطفاء حریق است.

   

  کارشناسان اجتماعی همواره عقیده دارند حوادث دردناک هر لحظه در کمین جامعه است و  این احتمال وجود دارد با وقوع یم اتفاق جان و مال شهروندان در تهدید باشد، لذا شایسته است مسئولان امر هر چه سریعتر برای تکمیل و تجهیز ایستگاه آتش نشانی شهرستان فکری کنند تا مردم منطقه بیش از این  دچار مشکل و خسران نشوند.

  سمیه اوانپور-شرق پرس

   

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  نظرات در مورد » “لزوم توجه به امکانات آتش نشانی شهرستان گلوگاه”
  1. مصطفی گفت:

   با سلام
   به این نکته توجه داشته باشید که این شهر در درجه اول به آتشنشان واقعی نیاز داره که وقتی جایی توی آتش میسوزه با ماشین و مخزن خالی نیان سر صحنه
   واقعا ….. تشریف دارند
   و البته ….
   خانواده ما یکی از آسیب دیدگان بی ….. آقایون هست


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار