In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۱۸:۱۴ | کد خبر : 48233
 • Print Friendly

  ماجرای احوال پرسی ظریف و وزیر خارجه عربستان در نشست امروز

  این منبع علت احوال پرسی ظریف و الجبیر وزیر خارجه عربستان را ادب ایرانی اسلامی دانست که وقتی دو نفر با هم مواجه می شوند به یکدیگر سلام می کنند.

   

   

  شرق پرس: یک منبع دیپلماتیک در توضیح مواجهه امروز وزیران خارجه جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی به ایرنا گفت: پس از عکس یادگاری وزیران خارجه شرکت کننده در نشست فوق العاده وزیران خارجه سازمان همکاری اسلامی ظریف و الجبیر در حد ۱۰ ثانیه سلام و احوال پرسی کردند.
   
   
   
   این منبع نزدیک به دیپلمات های ایرانی حاضر در جاکارتا علت این کار را ادب ایرانی اسلامی دانست که وقتی دو نفر با هم مواجه می شوند به یکدیگر سلام می کنند.
   
   
   
  مواجهه وزیران خارجه ایران و عربستان با توجه به تنش های موجود در روابط دو کشور، مورد توجه خبرنگاران حاضر در این نشست بوده است.
   
   
   
  نشست فوق العاده سازمان همکاری اسلامی با موضوع آزادی فلسطین و قدس شریف دقایقی پیش با حضور وزیران امور خارجه کشورهای عضو این سازمان از جمله محمد جواد ظریف رییس دستگاه دیپلماسی ایران در جاکارتا اندونزی آغاز به کار کرد.
   
   
   
  در این نشست که با موضوع آزادی فلسطین و قدس شریف است، وزیران و نمایندگان ۵۷ کشور عضو سازمان همکاری اسلامی شرکت دارند.
   
   
   
  هدف از برگزاری این نشست مهم در جاکارتا بازگرداندن موضوع فلسطین و مسجد الاقصی به افکار عمومی و توجه جهانیان به جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم این سرزمین است.
   
   
   
   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار