In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۳ | کد خبر : 72299
 • Print Friendly, PDF & Email

  ماجرای تجمع راننده های تاکسی در بهشهر چه بود؟

  تعدادی از راننده تاکسی های معترض در بهشهر مقابل فرمانداری این شهرستان تجمع کردند...

   

   

  به گزارش شرق پرس راننده های تاکسی مقابل ساختمان شورای اسلامی شهر بهشهر تجمع کرده و خواهان افزایش نرخ کرایه ها شدند . این راننده ها تقاضا کردند تا مصوبه افزایش نرخ تاکسی که ماه جاری از سوی استانداری ابلاغ شده در این شهر اجرایی شود.

   

   

  ماجرای تجمع راننده های تاکسی در بهشهر چه بود؟

   

  مدیر عامل سازمان حمل و نقل و تاکسیرانی بهشهر نیز با تایید طولانی شدن و به تاخیر افتادن اجرای این مصوبه گفت : باید نرخ مصوب از سوی شورای اسلامی شهر بهشهر به فرمانداری اعلام شود که اکنون با تاخیر در اعلام این مصوبه به فرمانداری روبرو شده ایم.

   

  عبدالله غلامی افزود: براساس ابن مصوبه در مسیرهای مختلف شهری شاهد ۱۰تا ۱۵درصد افزایش نرخ کرایه تاکسی شهری خواهیم بود.

   

   

  عبدالله غلامی با بیان اینکه اختلاف نظر بین اعضای شورای شهر نباید موجب به تاخیر افتادن امورات شهری شود، تصریح کرد: دستورالعمل صادر شده مبنی بر افزایش نرخ کرایه‌ها در تاریخ بیست مهر ماه از استانداری به سازمان ابلاغ و در همان تاریخ از سوی هیأت مدیره سازمان حمل و نقل بهشهر تصویب و در تاریخ ۲۲ مهرماه به شورای اسلامی این شهرستان ارسال شد که به دلیل اختلافات داخلی در شورا نامه‌ای به فرمانداری بهشهر ارسال نشد و این تاخیر در تصویب موجب اعتراض رانندگان بهشهری شد.

   

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار