In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱ - ۸:۱۶ | کد خبر : 27782
 • Print Friendly

  ماجرای تنش در مراسم دیدار رئیس جمهور با نخبگان تبریز چه بود؟

  برخی از حاضران در جلسه در دفاع از رئیس جمهور اسبق شعارهایی در حمایت از وی سردادند که همین موضوع با اظهار ناراحتی و اعتراض شرکت‌کنندگان در جلسه روبه رو شد.

  rohani-tabriz

   

   

  شرق پرس: دیدار روز قبل رئیس جمهور با علما، خانواده‌ شهدا و نخبگان شهر تبریز در تالار معلم این شهر با حواشی همراه بود که جو ناآرامی رقم زد.

   

   

  فارس نوشت:  عصر روز گذشته  دیدار رئیس جمهور با علما، خانواده‌های شهدا و نخبگان شهر تبریز در تالار معلم این شهر با حواشی همراه بود.

   

  یکی از نکات جالب حاشیه‌های این دیدار مربوط به بیان مشکلات نخبگان استان بود که قرار بود توسط یکی از منتخبان استان به گوش رئیس جمهور برسد، اما وقتی این منتخب روی سن رفت تا مشکلات نخبگان استان را مطرح کند، بعد از از بیان چند مورد سمت سخنانش تغییر کرد و به اعلام نظرات خاصی پرداخت که با اعتراض حاضران در جلسه روبه‌رو شد.

   

  وی در ادامه سخنان خود از رئیس جمهور اسبق دفاع کرده و از دولت یازدهم خواست تا توجه ویژه‌ای به وی در خصوص مشکلاتش کند اما این حرکت با شعار «مرگ بر فتنه‌گر» حاضران مواجه شد.

   

  قضیه البته به همین جا ختم نشد و در ادامه این حرکت، برخی از حاضران در جلسه در دفاع از رئیس جمهور اسبق شعارهایی در حمایت از وی سردادند که همین موضوع با اظهار ناراحتی و اعتراض شرکت‌کنندگان در جلسه روبه رو شد.

   

  منتخب استان برای این جلسه همچنان بر تحرک خود برای ادامه سخنرانی پای فشرد و با بیان سخنان تحریک‌آمیز سعی بر درستی کار خود داشت که در این موقع مجری برنامه خواستار پایان سخنرانی وی و خروج از سن شد.

   

  قصه اما ادامه پیدا کرد و این فرد با پایین آمدن از سن هم دست از بیان سخنان خود نکشید و عملکرد وی به اعتراض حاضران دامن زد تا جاییکه مردم و روحانیون سعی در خروج از مراسم داشتند اما با میانجی‌گری‌ یکی از روحانیون فضا آرام شد.

   

   

 • برچسب ها : , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار