In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ - ۱۹:۰۷ | کد خبر : 51927
 • Print Friendly

  ماجرای حمل یک هواپیما در جاده های تهران+عکس

  دیدن یک هواپیما در جاده قدیم تهران ابتدا مردم را شوکه کرد اما ظاهرا این هواپیما از یکی از خطوط هوایی کشور خریداری شده بود برای تاسیس یك مركز تحقیقات و اموزشی هوایی در پارک فناوری پردیس تهران

   

   

  شرق پرس: کرمی مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری درباره موضوعات واخبار مطرح شده درباره هواپیمای در حال جابجایی در جاده قدیم تهران- پردیس توضیحاتی ارائه کرد.
   
   
   
  پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری درباره موضوعات مطرح شده درباره هواپیمایی که در محور جاده قدیم تهران –پردیس به سمت پارک فناوری پردیس معاونت علمی، در حالی جابجایی است، اظهار کرد: این هواپیما در راستای ایجاد مرکز توسعه فناوری های هوایی و هوانوردی در پارک فناوری پردیس معاونت علمی، از یکی از خطوط هوایی خریداری شده است و از منطقه مهرآباد به سمت این پارک در حال جابه جایی است.
   
   
  وی افزود: این جابجایی با هدف تاسیس یک مرکز تحقیقات واموزشی هوایی در پارک فناوری پردیس معاونت علمی صورت گرفته است که در آن، هم جنبه فناوری های مختلف در حوزه هوایی و هوانوردی  و هم فناوری های میانه وجود دارد و طی آن، برای دانش آموزان و دانشجویان یک آموزشگاه هوایی ترویجی  وموزه ای ایجاد می شود.  
   
   
  ماجرای حمل یک هواپیما در جاده های تهران+عکس
   
   
    
  دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان با بیان اینکه راه اندازی این  مرکز تحقیقات  واموزشی هوایی در جهت فرهنگسازی و ترویج اقتصاد دانش بنیان در این حوزه انجام می شود، ادامه داد: از مزیت های دیگر این طرح، آشنا شدن علاقه مندان در سطوح مختلف سنی و تحصیلی با تجهیزات هوایی و هواپیمایی از نزدیک است و این کار با بهره گیری از هواپیماهای از رده خارج شده ومتوقف  مانده صورت می گیرد. این برنامه با پیگیری دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در دست انجام است و مجوز و موافقت های لازم از  دولت را نیز با خود به همراه دارد.  
   
   
    
  کرمی همچنین بیان کرد: در این طرح دانشجویان از نزدیک باسیستم های مختلف هواپیما در موضوعات مثل موتور، اویونیک، رادار، کنترل،  تأسیسات بال، بدنه و… آشنا خواهند شد و در حقیقت مرکز آموزشی  تحقیقات هوایی مستقر در پارک فناوری پردیس همچون بخشی از یک موزه علم و فناوری مدرن عمل خواهد کرد که نمونه آن را در کشورهای پیشرفته شاهد هستیم.  
   
   
     
  وی در ادامه توضیح داد: پیش از انتقال این هواپیما، پیمانکار مربوطه، تمام مسیر جابه جایی را بررسی و برای انتقال هواپیما، این امر را بلامانع اعلام کرده بود.
    
   
   
   کرمی درباره نوع هواپیمای مذکور توضیح داد: این هواپیما، از نوع ایلیوشین ۶۲ است و از نظر پرواز توسط سازمان هواپیمایی کشوری، دستور توقف آن داده شده بود. امیدوارم بتوانیم با امکان بهره گیری از سایر هواپیماهااز نوع واندازه مختلف که دستور توقف خورده ویا از رده خارج شده اند ویا سایر تجهیزات دارای فناوری های هایتک  به کمک پیگیری دکتر ستاری و حمایت سایر مسوولان این امکان را در مراکز علمی و آموزشی دیگر نیز فراهم آوریم./میزان
   
   
   
   
   
   
   
   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار