In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۷:۱۹ | کد خبر : 51599
 • Print Friendly

  ماجرای فروش گوشت مردگان در قوطی های کنسرو +تصاویر

  شایعه فروش گوشت مردگان از آنجا شروع شد که برخی منابع در افریقا مدعی شدند چین برای خلاص شدن از شر اجسادش آنها را به شکل کنسرو در کشورهای آفریقایی می‌فروشد

    

   

   

  به گزارش شرق پرس پس از انتشار شایعۀ مربوط به فروش گوشت اجساد چینی در آفریقا، چین این مسئله را تکذیب کرد.

   

   

  طی یکی دو روز گذشته در مطبوعات زامبیا این شایعه قوت گرفت که کشور چین اجساد مردگان را به ‌صورت کنسرو درمی‌آورد و آنها را به کشورهای آفریقایی از جمله زامبیا صادر می‌کند تا در فروشگاه‌های این کشور به فروش برساند.

   

   

  قضیه تا آنجا پیش رفت که یکی از روزنامه‌های زرد زامبیا ادعا کرد چین از گوشت مردگانش گوشت گاو نمک‌سود درست می‌کند و به کشورهای آفریقایی می‌فروشد.

   

   

  جنجال فروش گوشت مردگان در قوطی های کنسرو +تصاویر

   

   

  برخی نیز مدعی شدند چین برای خلاص شدن از شر اجسادش آنها را به این شکل در کشورهای آفریقایی می‌فروشد. اما سفیر چین در زامبیا به‌شدت این شایعات را رد کرد.

   

   

  قضیه از اینجا شروع شد که یکی از کاربران فیسبوک به‌شوخی عکس‌هایی از فروشگاه اسمیت‌فیلد لندن را به اشتراک گذاشت و زیر آن نوشت «مردم چین از گوشت اجسادشان گوشت گاو نمک‌سود درست می‌کنند و به آفریقایی‌ها می‌فروشند». این عکس‌ها به‌سرعت منتشر شد و مطبوعات زامبیا نیز به آن دامن زدند.

   

  شایان ذکر است؛ اسمیت‌فیلد فروشگاهی در لندن است که گوشت‌هایی شبیه به اندام‌های انسان مثل دست، پا، گوش و یا کل بدن ساخته و به مشتریانش می‌فروشد. این کاربر فیسبوک نمی‌دانست با این کار چه دردسرهایی درست می‌کند.

   

  با این حال، سفیر چین در زامبیا به خاطر این شایعات عذرخواهی کرد و گفت: این شایعات کار افرادی است که می‌خواهند روابط بین دو کشور را خدشه‌دار کنند.

   

  گفتنی است؛ چین و زامبیا روابط اقتصادی محکمی دارند به طوری که این روابط نارضایتی برخی از تولیدکنندگان داخلی را در پی داشته است.

   

  تصاویر زیر مربوط به فروشگاه گوشت اسمیت‌فیلد لندن است.

   

  جنجال فروش گوشت مردگان در قوطی های کنسرو +تصاویر

   

   

  جنجال فروش گوشت مردگان در قوطی های کنسرو +تصاویر

   

   

  جنجال فروش گوشت مردگان در قوطی های کنسرو +تصاویر

   

   

   

   

   

  باشگاه خبرنگاران

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار