In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸ - ۱۷:۳۸ | کد خبر : 42246
 • Print Friendly

  ماجرای لغو سخنرانی سردار سلیمانی در روز داشجو چه بود؟

  نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس گفت: سردار سلیمانی اصلاً بنا نبوده که در دانشگاهی سخنرانی کند و این خبر هم مانند دیگر خبرهایی است که به‌صورت شایعه یا دروغ در روزهای اخیر منتشر می‌شود.

   

   

  شرق پرس: نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس با اشاره به یک خبر کذب تحت عنوان «لغو سخنرانی سردار سلیمانی در دانشگاه» توضیحاتی داد، او گفت: به‌خلاف تعدد دعوت‌های دانشجویان، ایشان از ابتدا برنامه‌ای برای حضور در دانشگاه در روز ۱۶ آذر نداشته‌اند.
   
   
   
  حجت‌الاسلام و المسلمین علی شیرازی، نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس، در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به شایعات اخیر درباره سردار سلیمانی گفت: اخیراً در برخی از سایت‌ها شایعاتی مبنی بر حضور ایشان برای سخنرانی در روز ۱۶ آذر ماه روز دانشجو، مطرح شد که کذب است.
   
   
   
  وی ادامه داد: سردار سلیمانی اصلاً بنا نبوده که در دانشگاهی سخنرانی کند و این خبر هم مانند دیگر خبرهایی است که به‌صورت شایعه یا دروغ در روزهای اخیر منتشر می‌شود. چندی پیش هم برخی شایعه درست کردند و گفتند که او به شهادت رسیده و یا مجروح شده است، اما به‌کوری چشم دشمنان، سردار سلیمانی سالم است و این‌قدر میان مردم محبوبیت دارد که همه جناح‌ها او را دوست دارند. اگر بنا بر حضور در مراسمی هم باشد، هیچ‌کس نمی‌تواند مانع این حضور شود.
   
   
   
  حجت الاسلام والمسلمین شیرازی تأکید کرد: با توجه به اینکه این مسئله درباره روز دانشجو مطرح شده بود، باید گفت که دانشجویان از طیف‌های مختلف نیز علاقه‌مند به شنیدن سخنان سردار در دانشگاه بودند، اما به‌خلاف تعدد دعوت‌ها، ایشان برنامه‌ای برای حضور در این ایام نداشتند.
   
   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار