In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸ - ۱۷:۵۷ | کد خبر : 33425
 • Print Friendly

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود:

  مجتمع فرهنگی هنری میاندورود در ۳ هزار متر زمین احداث می شود

  مهدی روحی با تاکید بر نگاه ویژه دولت به شهرستانهای کمتر برخوردار گفت: میاندورود از فقدان مجتمع فرهنگی هنری رنج می‌برد که یک خیر 3 هزار متر زمین بدین منظور در اختیار ارشاد قرار داد.

  mojtama156

   

   

  به گزارش شرق پرس   رئیس فرهنگ و ارشاد میاندورود در گفت‌وگو با تسنیم در میاندورود، اظهار داشت: عمده ترین موضوع فرهنگی متمرکز نبودن شهر و پراکنده بودن شهر است.

   

   

   

  وی افزود: نبود ناوگان شهری نظیر تاکسی شهری از دیگر معضلات این شهرستان  بوده که باید برای رفع این مشکل دستگاه‌های متولی اقدام کنند.

   

  روحی گفت: متاسفانه کلاس‌های مختلفی فرهنگی برای دانش آموزان و جوانان برقرار کردیم متاسفانه به دلیل طولانی بودن  مسیر، از این  کلا‌سها استقبالی نشده است.

   

  روحی با بیان اینکه برای رفع این مشکل، باید مجتمع فرهنگی و هنری در شهرستان ساخته شود, افزود: برای این امر یک خیر میاندورودی زمین را به مساحت ۳ هزار متر در اختیار ارشاد قرار داده است.

   

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود گفت:نقشه‌های تهیه شده در مرحله  تغییر کاربری بوده که  با مکاتبات با نمایندگان ساری و میاندورود و تلاش فرماندار پیگیر این موضوع هستیم .

   

  روحی افزود: با ساخت این مجتمع؛ بسیاری از فعالیت‌های  انجمن ادبی، هنری و فرهنگی فعال  و همایش ها، نمایشگاه، هنرهای تجسمی،نمایشگاه کتاب، کارگاه‌های آموزشی، نمایشگاه مد لباس اسلامی و بسیاری از برنامه‌های فرهنگی در این مکان  اجرا و برگزار می‌شود.

   

  وی بیان کرد: برای ساخت و تجهیز این  مجتمع, بیش از  ۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

   

   

   

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار