In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۹/۲۲ - ۱۸:۴۶ | کد خبر : 42467
 • Print Friendly

  محسن قهرمانی امروز سوت پایان داوری اش را زد و خداحافظی کرد

  محسن قهرمانی دراین فصل به رغم دوری طولانی از فوتبال، قضاوت های خوبی از خود به نمایش گذاشت و درآخرین دیدار رسمی خود هیچ بازیکنی را جریمه نکرد تا با پایانی خوش ازداوری در فوتبال برای همیشه خداحافظی کند.

  ghahramani51

   

   

  شرق پرس: محسن قهرمانی داور بین المللی فوتبال کشورمان عصر امروز(یکشنبه) و درپایان دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران ازدنیای قضاوت در فوتبال به طور رسمی خداحافظی کرد.
   
   
   
   
  خداحافظی این داور که طی روز های گذشته درشبکه های اجتماعی مطرح شده بود امروز محقق شد و قهرمانی پس ازدیدار کم برخورد دو تیم مطرح فوتبال کشورمان تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران از داوری فوتبال خداحافظی کرد.
   
   
  محسن قهرمانی که دوسال قبل به دلیل عملکرد ضعیفش دردیدار تیم های سپاهان اصفهان و پرسپولیس با انتقادات شدیدی مواجه شده و با رای کمیته انضباطی نزدیک به دو سال از قضاوت محروم شده بود در فصل چهاردهم و با درخواست سازمان لیگ و کمیته داوران فدراسیون فوتبال باردیگر به صحنه داوری بازگشت.
   
   
  قهرمانی دراین فصل به رغم دوری طولانی از فوتبال، قضاوت های خوبی از خود به نمایش گذاشت و درآخرین دیدار رسمی خود هیچ بازیکنی را جریمه نکرد تا با پایانی خوش ازداوری در فوتبال برای همیشه خداحافظی کند./ایرنا
   
   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار