In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۲ | کد خبر : 28352
 • Print Friendly

  نماینده ساری و میاندورود در نشست خبری:

  مخالف استانی شدن انتخابات هستم / کاندیدای انتخابات هزینه مالی را شفاف بیان کنند

  محمد دامادی با اشاره به اینکه همان‌طور که به دولت اعتماد داریم در سلامت انتخابات ورود جدی خواهد داشت و اعتقاد داریم هر کسی وارد انتخابات می‌شود شرایط مالی را شفاف بیان کند و معتقدم باید با مردم شفاف بود و مسائل را مطرح کرد و امیدوارم مانند سابق انتخابات سالمی برگزار شود.

  damadi-sari51

   

   

  به گزارش شرق پرس محمد دامادی با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: کسی که وارد انتخابات می‌شود باید هزینه‌های مالی انتخابات را شفاف بیان کند.

   

   

   

   محمد دامادی در نشست خبری به مناسبت روز مجلس اظهار کرد: معاون راهبردی رئیس‌جمهور شنبه برای حضور در مراسم چهاردهمین سالگرد درگذشت عزت‌الله دامادی نماینده اسبق مردم ساری در مجلس به مازندران سفر می‌کند.

   

  وی با بیان اینکه درباره تغییرات در مدیریت چوب و کاغذ مازندران، نسبت به وزیر صنعت، اعتراض کردم، گفت: فضاهای سیاسی را نمی‌توان پیش‌بینی کرد و امیدوار هستیم این اتفاق نیفتد و در فراکسیون کارگری هم مخالف ادغام چوب و کاغذ با واحد تولیدی دیگری هستیم.

   

  دامادی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه با گذشت دو سال از فعالیت دولت تدبیر، هنوز فرماندار دولت گذشته در شهرستان ساری در مسئولیت است، ادامه داد: بالاخره نمایندگان در حوزه عزل و نصب دخالت بکنند یا نه، این تدبیر را من نباید داشته باشم که چه کسی فرماندار دولت باشد، دولت تصمیم گرفته و ما حمایت می‌کنیم و اجازه دهید ما به کار قانون‌گذاری بپردازیم و دولت در حوزه خود فعالیت کند.

   

  وی  در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر ورود شهردار ساری به عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه با حضور هر فردی در انتخابات موافق هستم و استقبال می‌کنم و آرزوی توفیق دارم، تصریح کرد: در سال انتخابات قرار داریم و حضور در انتخابات و ایجاد شور و نشاط می‌تواند از مسائل مهم باشد که نظر همه ما بر این است.

   

  نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همان‌طور که به دولت اعتماد داریم در سلامت انتخابات ورود جدی خواهد داشت و اعتقاد داریم هر کسی وارد انتخابات می‌شود شرایط مالی را شفاف بیان کند و معتقدم باید با مردم شفاف بود و مسائل را مطرح کرد و امیدوارم مانند سابق انتخابات سالمی برگزار شود.

   

  دامادی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه در طول سال‌های اخیر نشست خبری برگزار نکردید و آیا این نشست شائبه انتخاباتی ندارد، گفت: همواره به خبرنگاران پاسخگو بودم و برگزاری این نشست خبری، شائبه انتخابات ندارد اما قبول می‌کنم که به صورت منسجم نشست خبری برگزار نکردم، تا انتخابات زمان زیادی باقیمانده و این نشست ربطی به انتخابات ندارد.

   

  وی درباره دیدار نمایندگان مجلس با مقام معظم رهبری، تصریح کرد: رهبری بار دیگر تیم مذاکره‌کننده را فرزندان انقلاب خطاب کردند و ایشان نظاره‌گر رفتار تیم مذاکره‌‌کننده هستند.

   

  دامادی با اشاره به اینکه انتشار خبر از جلسه غیرعلنی مجلس، اقدام ناپسندی بود و این روز را می‌توان روز سیاه مجلس نامید، اظهار کرد: حق نداریم کسانی که رهبری آنها را فرزندان انقلاب خطاب می‌کنند را خائن بنامیم.

   

  نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی درباره حذف برخی حق از دریافت یارانه، گفت: نباید حق افراد پایمال شود.

   

  وی با بیان اینکه باید سیستم مالیاتی کشور را سامان دهیم، ادامه داد: افراد نیازمند اکنون مالیات پرداخت می‌کنند و دیگرانی که باید مالیات پرداخت کنند و انجام این کار در توان آنها است از پرداخت مالیات سرباز‌ می‌زنند.

   

  دامادی در پاسخ به سوالی مبنی بر وضعیت راه‌های مازندران، اظهار کرد: گهرباران از جاده‌های مرگبار شهرستان میاندورود است و همان‌گونه که در همه موارد دغدغه داریم.

   

  وی با اشاره به اینکه به عنوان مامور ویژه پیگیری درباره وضعیت سانحه اخیر مسافران هوایی ماهان هستم، افزود: به دلیل نداشتن آی. ال. اس فرودگاهی، سطح عملیات ما پایین‌تر است و اگر این دستگاه نصب شود مشکل حل می‌شود.

   

  عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درباره جاده ساری ـ تاکام، تصریح کرد: برای این محور سال گذشته هشت میلیارد و امسال ۱۹ میلیارد تومان اعتبار دریافت کردیم و اکنون یک کیلومتر آسفالت شده و تا پایان مردادماه هم تا ۶ کیلومتر از فاز نخست این محور، آسفالت می‌شود.

   

  وی با بیان اینکه سال‌های گذشته اعتبار راه روستایی صفر بود، ادامه داد: این اعتبار را به ۴۰۰ میلیارد تومان ارتقا دادیم و بیشترین بحران را در شهرستان میاندورود در حوزه راه‌های روستایی داریم و مسیر بعدی هم بخش چهاردانگه است که اوضاع بدی دارد.

   

  این مسئول با اعلام اینکه در این بخش بیشتر روستاها مشکل دارند، خاطرنشان کرد: امیدواریم تا پایان سال ۹۵ تا ۷۰ درصد مسیرهای روستایی آسفالت شود و می‌توان قول داد تا پایان سال ۹۸ راه‌های روستایی مشکل نداشته باشند.

   

  نظر مثبت رهبری نسبت به مجلس

  وی در پاسخ به سوال دیگری درباره عملکرد مجلس با بیان اینکه اعتقاد شخصی‌ام این است که بدنه کارشناسی مجلس در حوزه قانون‌‎گذاری به اندازه کافی نیست، اظهار کرد: مجلس باید به جایگاهی برسد که تا ۴۰ هزار کارشناس بتوانند در حوزه تقنین کمک کنند.

   

  دامادی با اشاره به اینکه ما فقط در حال قانون‌گذاری هستیم و حوزه نظارت مجلس، کم‌رنگ است، بیان کرد: در دیدار اخیر با رهبری هم ایشان نسبت به مجلس نظر بسیار مثبتی داشتند.

   

  مخالف استانی شدن انتخابات هستم

  وی با بیان اینکه مخالف استانی شدن انتخابات هستم چون فاصله‌ای را بین مردم و نمایندگان ایجاد می‌کند، افزود: احزاب در کشور فعال نیستند و شکل موسمی دارند و این شیوه سبب سردرگمی مردم می‌شود ضمن اینکه نمی‌توان از ورود کسانی که محبوبیت دارند جلوگیری کرد.

   

  دامادی با اشاره به اینکه برخی اعضای شورای شهر استعفا دادند، ادامه داد: اگر قرار است این طرح اجرا شود باید زودتر اعلام می‌شد تا مردم تکلیف خود را بدانند.

   

  نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان باید بیشتر نظارت شوند، افزود: با درایت شورای نگهبان، طرح تعیین صلاحیت دائمی نمایندگان مجلس، از بین رفت.

   

  وی در پاسخ به سوالی درباره انتخاب منطقه آزاد در مازندران با بیان اینکه تعیین منطقه آزاد در مازندران، زورآزمایی نیست و باید کارشناسی شود، تصریح کرد: من از مواضع و ظرفیت‌های ساحل فرح‌آباد تا بندر امیرآباد دفاع کردم و این محدوده ظرفیت خوبی برای ایجاد منطقه آزاد است.

   

  دولت باید به سمت رونق اقتصادی برود

  دامادی با اشاره به اینکه اشتغال مشکل اصلی کشور است، ادامه داد: اگر رونق اقتصادی در کشور زودتر به انجام نرسد و ثبات اقتصادی اتفاق نیفتد ما همچنان این مشکل را در کشور داریم و دولت باید به سمت رونق اقتصادی برود و با تعامل بیشتر با کشورها کمک کند که به این سمت حرکت کنیم.

   

  این مسئول با بیان اینکه جوانان، فراموش شده هستند، اظهار کرد: جوانان کمتر دیده می‌شوند و اندک دستمزدی هم که قرار بود پرداخت شود در وزارت ورزش و جوانان، گم شد انتقاد ما به انتزاع جوانان از ورزش است و جنس این دو مجموعه از هم جدا است و امیدواریم دولت، احیای سازمان جوانان را کلید بزند و یا سازمان دیگری در حوزه جوانان با اعتبارات کافی تشکیل دهد.

   

  نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی درباره تعطیلی واحدهای صنعتی، اظهار کرد: در تحریم‌ها نخستین قشری که آسیب می‌بیند قشر تولیدکننده جامعه است و عملکرد وزیر صنعت هم تاکنون مثبت نبوده هرچند که نسبت به استیضاح این وزیر هنوز متقاعد نشده‌ام و وقتی نعمت‌زاده به عنوان وزیر انتخاب می‌شود انتظار داریم سونامی در حوزه تولید و صنعت اتفاق بیفتد.

   

   

   

  فارس

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار