In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۱ | کد خبر : 56776
 • Print Friendly

  مدرسه ای با یک دانش آموز در بهشهر !

  رئیس آموزش و پرورش بهشهر گفت : یک مدرسه با یک دانش‌آموز ابتدایی در روستای «کلا» از توابع بخش یانه‎سر بهشهر و 10 مدرسه زیر 10 دانش‌آموز در بخش‎های یانه‎سر و مرکزی بهشهر داریم.

  مدرسه ای با یک دانش آموز در بهشهر !

   

  به گزارش شرق پرس ( شرق مازندران) قربان‌علی اصغری در گفت‎وگو با فارس اظهار داشت: ۲۴ هزار و ۱۰۰ دانش‎آموز بهشهری از روز شنبه سوم مهر ماه سال تحصیلی جدید را آغاز می‎کنند.

   

  وی افزود: ۲ هزار و ۲۵۰ دانش‎آموز کلاس اولی هستند که همه آنها در مدارس تک‎شیفت تحصیل می‎کنند.

   

  رئیس آموزش و پرورش بهشهر گفت: ۱۷۶ مدرسه در بهشهر، خلیل‎شهر و رستم‎کلا و بخش‎های مرکزی و یانه‎سر این شهرستان با یک‎هزار و ۲۶ کلاس درس داریم که تمامی این مدارس، تک‌شیفت شده‌اند.

   

  اصغری درباره مدارسی با یک یا زیر ۱۰ دانش‎آموز در این شهرستان بیان کرد: یک مدرسه با یک دانش‌آموز ابتدایی در روستای «کلا» از توابع بخش یانه‎سر بهشهر و ۱۰ مدرسه زیر ۱۰ دانش‌آموز در بخش‎های یانه‎سر و مرکزی بهشهر داریم.

   

  وی در پایان درباره پذیرفته‎شدگان کنکور سراسری امسال با اشاره به اینکه این آمار هنوز به‎طور کامل جمع‎بندی نشده است، گفت: ۲۳ رتبه زیر یک‎هزار و دو رتبه زیر ۱۰۰ در بهشهر داشتیم که زهرا عرفانی با رتبه ۴۹ و محمد رحیمی با رتبه ۶۷ در رشته علوم تجربی به‎دست آوردند.

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار