In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۱۴ - ۱۸:۵۹ | کد خبر : 26481
 • Print Friendly

  نماینده شهرستانهای شرقی مازندران:

  مدعیانی که حرف از ظلم می زنند بگویند چه اشتباهی باعث لغو مجوز کشتارگاه نکا شد

  دبیر مجمع نمایندگان با اشاره به لغو مجوز کشتارگاه نیمه صنعتی شرق مازندران در شهرستان نکا بیان کرد: مسئولین پاسخگو باشند چه کسی جز مقیمی مجوز کشتارگاه نیمه صنعتی نکا را دریافت کرده است و امروز این مدعیانی که حرف از بی عدالتی و ظلم به شهرستان می زنند به مردم اطلاع رسانی کنند چه عملکرد اشتباهی سبب لغو این مجوز شده است.

  moghimi42

  به گزارش شرق پرس به نقل از مهر  احمدعلی مقیمی در جمع مسئولان شهرستان از شوراها به عنوان سربازان خط مقدم جبهه اجتماعی و خدمات رسانی به مردم یاد کرد و بیان داشت: امروز فعالیت های عظیمی به دست شوراها جهت آبادانی و توسعه  شهر و روستا به دست شوراها انجام می شود.

  دبیر مجمع نمایندگان با اشاره به لغو مجوز کشتارگاه نیمه صنعتی شرق مازندران در شهرستان نکا بیان کرد: مسئولین پاسخگو  باشند چه کسی جز مقیمی مجوز کشتارگاه نیمه صنعتی نکا را دریافت کرده است و امروز این مدعیانی که حرف از بی عدالتی  و ظلم به شهرستان می زنند به مردم اطلاع رسانی کنند چه عملکرد اشتباهی سبب لغو این مجوز شده است.

  مقیمی افزود: هرکسی که در شهرستان نکا بتواند قدرت احداث کشتارگاه نیمه صنعتی  نکا را داشته باشد فردا مجوز کشتارگاه را صادر می نمایم.

  وی اذعان کزد: در حوزه کمپوست زباله از محل اعتبارات ملی یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اختصاص داده شده است.

  مقیمی با اشاره به کمک های انجام شده به شهرداری نکا تصریح کرد: سال ۹۲ در حوزه شهرداری شهرستان نکا ۱۴ میلیارد و ۳۳۴ میلیون ریال و در سال ۹۳، ۱۵ میلیارد و ۸۶۱ میلیون ریال از اعتبارات ملی تخصیص داده شد.

  دبیر مجمع نمایندگان مازندران اضافه کرد: در حوزه تملک دارایی ها و ارزش افزوده ۵۹ میلیارد ریال به شهرداری ها، ۶۷ میلیارد ریال در حوزه پرداخت مالیات و ارزش افزوده دهیاری ها، ۱۴ میلیارد ریال امسال به حساب دهیاری ها و ۵۷ میلیارد ریال در غالب تبصره ۲۲ در حوزه کمک به شهرستان پرداخت شده است.

  وی در پایان از بیکاری به عنوان معظلی آزار دهنده در حوزه شهرستان یاد کرد و متذکر شد: ساماندهی معضل بیکاری نیازمند همت ملی است که با برنامه ریزی مدون و انجام شده توسط کارشناسان و مسئولان ذیربط این مشکلات را در سال جاری مرتفع خواهیم کرد.

  تبلیغات زود هنگام انتخاباتی به نفع مردم نیست

  مقیمی با مخالفت و رد تبلیغات زود هنگام انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهر ها تصریح کرد: هر چقدر دیرتر فضای انتخاباتی در شهرستان نکا حکمفرما شود قطعا به نفع مردم و خود شهرستان است چرا که در این صورت آسیبات انتخاباتی ناشی از تبلیغات زود هنگام مانع از ادامه پروژه ها خواهد شد.

  دبیر مجمع نمایندگان مازندران بیان کرد: هرکاندیدایی که در عرصه انتخابات وارد شود مشارکت و استقبال خواهم کرد چرا که افزایش مشارکت و اقتدار نظام ستودنی است.

  این مسئول با اشاره به بداخلاقی های بی منطق در حوزه سرمایه گذاری اقتصادی نماینده شرق مازندران متذکر شد: هر کسی توانست یک ریال سرمایه گذاری اقتصادی از خاندان مقیمی شناسایی نماید استعفای خودم را امضا می کنم چرا که اگر به دنبال سرمایه گذاری اقتصادی بودم قطعا در صحن مجلس کاندیداتور و به عنوان نماینده مجلس انتخاب  نمی شدم.

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 • 
  ۲ نظر برای “مدعیانی که حرف از ظلم می زنند بگویند چه اشتباهی باعث لغو مجوز کشتارگاه نکا شد”
  1. گلوگاهی گفت:

   جناب اقای دکترخسته نباشید۲دوره نمایندگی وتمرین وتجربه مدیریتی کافی نیست ایاوقت فرصت دادن به جوانترهاوابداع وخلاقیت وبهره گیری ازتنوغ وتلقی ونگرشهای جدیدفرانرسیده است؟قراراست چه اتفاقی بیفتدکه شماازطیف وجناح خودوفلان اقابنام اصلاح طلب سنتی تاپایان عمردرعرصه بمانید؟گذروگذاروتمرین دموکراسی وکرسی های ازاداندیشی بازخواهدشد؟

  2. مجنون بهشهر گفت:

   زنده باد دکتر مقیمی


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار