In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۹/۰۵ - ۹:۴۴ | کد خبر : 41207
 • Print Friendly

  فرماندار بهشهر؛

  مدیران برای رفع مشکلات شهرستان بهشهر راهکار اجرایی ارائه دهند

  جلسه بررسی مشکلات شهرستان بهشهر با حضور سیدخالق سجادی فرماندار جدید و مدیران دستگاه های اجرایی در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

  sajadi15

   

  به گزارش شرق پرس سید خالق سجادی فرماندار شهرستان بهشهر در جلسه ای با حضور مدیران و روسای ادارات  و دستگاه های اجرائی این شهرستان در ساختمان فرمانداری برگزارشد به بررسی مسائل ومشکلات شهرستان بهشهر پرداختند.

   

   

  وی افزود : همه دستگاه های اجرایی در جای خود ازاهمیت بالایی برخوردارمی باشد اما بعضی از آنها حساس تر هستند وباید همه طرح ها و برنامه های اجرایشان ، شناسنامه دارشود ودرمرحله نخست خواستارشناسنامه دار کردن پروژه ها هستیم و این به آن خاطر است که مدیران دستگاه‌های اجرایی باید آگاهی و تسلط کاملی نسبت به انجام پروژه‌های خود داشته باشند.

   

  از مدیران این شهرستان خواست که برای رفع مشکلات مبتلابه این شهرستان، راهکارهای اجرایی ارایه دهند.

   

   سجادی اظهار داشت : ‌ دستگاه های اجرایی مرتبط ، پیگیری ها و هماهنگی لازم را در خصوص اجرای طرح ها و پروژه ها به طور مجدانه معمول دارند و برنامه زمان بندی اجرای هریک از آن ها مشخص نمایند.

   

  وی ادامه داد : تمامی مشکلات و مسائل این شهرستان قابلیت برطرف شدن دارد و باید راهکارهای لازم را اتخاذ و در حل آنان تسریع کرد.

   

   فرماندار جدید شهرستان بهشهر از مدیران این شهرستان خواست که برای رفع مشکلات مبتلابه این شهرستان، راهکارهای اجرایی ارائه دهند.

   

  farmandari-sajadi1

   

  farmandari-sajadi1gffg

   

  farmandari-sajadi1fgf

   

    farmandari-sajadi1gh

   

  farmandari-sajadi1hj

  عکس و خبر: محمد رضا ضابط

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار