In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۳ | کد خبر : 66260
 • Print Friendly, PDF & Email

  جلسه ای که به گزارش رکود و زیان دهی تبدیل شد؛

  مدیرعامل جدید نکاچوب معارفه شد

  رمضانعلی اصغری با بیان اینکه شرکت نکا چوب در هر ماه بین 3 تا 4 میلیارد هزینه دارد، اظهار کرد: هر چه زمان جلوتر می‌رود هزینه بیشتر و درآمد کمتر می‌شود....

  مدیرعامل جدید نکاچوب معارفه شد

   

  به گزارش شرق پرس جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل جدید نکاچوب که روزگاری به قطب صنعتی منطقه و معروف بود به جلسه ای برای گزارش از زیان دهی این شرکت تبدیل شد. آنجایی که یکی از اعضاء هیات مدیره گفت: در سال ۹۲  زیان انباشه شرکت ۱۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده و امروز ۱۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است!

   

  حسینعلی خیاط در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت نکا چوب اظهار کرد:  تصمیمات شرکت با مشارکت و جمعی گرفته می‌شد و مدیرعامل با اینکه طبق قانون می‌توانست بعضی تصمیمات را شخصا بگیرد اما تصمیمات به صورت جمعی در جلسات گرفته می‌شد تا اشتباهات کمتری به‌وجود بیاید.

   

  وی با بیان اینکه تاریخچه این شرکت را می‌توان به دو دوره ۲۲ ساله تقسیم کرد، افزود: در دوره نخست اقتصاد شرکت را شرکت و دوره دوم را جنگل تامین کرد.

  عضو هیأت مدیره شرکت با اشاره به زمزمه آغاز واگذاری شرکت از سال ۷۴، تصریح کرد: در این مدت قیمت چوب هر روز افزایش پیدا کرد ولی شرکت نتوانست همراه با افزایش قیمت چوب خود را بروز کند تا ارزش افزاوده بیشتری کسب کند.

  وی خاطرنشان کرد: در سال ۹۲ شرکت ۶۶۶ نفر پرسنل داشت و امروز ۶۳۸ نفر نیرو داریم که در این مدت ۲۰۰ نفر بازنشسته و ۱۷۸ نفر جایگزین شدند.

  خیاط یکی از چالش‌های شرکت که در گذشته نیز وجود داشت را نیروی انسانی دانست و گفت: امروز نیز یکی از مشکلات بزرگ کشور بیکاری است و هر کسی وارد شرکت می‌شود توقع جذب دارد.

  وی اظهار کرد: در سال ۹۲  زیان انباشه شرکت ۱۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده و امروز ۱۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است، سود شرکت در سال ۹۲، ۷ میلیارد بوده و امروز ۲٫۵ میلیارد است و همچنین بدهی شرکت در سال ۹۲، ۲۴ میلیارد بود و امروز ۲۸ میلیارد تومان رسیده است.

  رمضانعلی اصغری مدیرعامل شرکت صنایع چوب نکا با بیان اینکه این شرکت در هر ماه بین ۳ تا ۴ میلیارد هزینه دارد، اظهار کرد: هر چه زمان جلوتر می‌رود هزینه بیشتر و درآمد کمتر می‌شود.

  مدیرعامل سابق شرکت نکا چوب بیان کرد: در شرایط اقتصادی فعلی کشور بسیاری از افراد تقاضای کار در شرکت را دارند به همین دلیل سعی کردیم با توجه به توان خودمان و تا آنجایی که از دست ما بر می‌آید انجام دهیم.

   

  به گزارش فارس، در این مراسم رمضانعلی اصغری تودیع و ذکریا دیان به عنوان مدیرعامل جدید شرکت نکا چوب معارفه شده است.

   

   

   

   

   

   

   

  فارس

 • برچسب ها : , , , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار