In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۸ | کد خبر : 35700
 • Print Friendly

  مدیرکل تعزیرات: ۳۰ برند آب معدنی آلوده جمع آوری شد

  مدیرکل تعزیرات گفت: آب های استخراج شده در بطری‌ها دارای آلاینده‌های شیمیایی، میکروبی و فلزات سنگین و نیترات بوده است که شرکت های تولید کننده به منظور تصفیه آب معدنی با افزودن کلر به این آب ها، مصرف کننده را گمراه کرده است.

   

   

   

  شرق پرس: جواهری از جمع آوری ۳۰ برند آب معدنی آلوده و غیراستاندارد در کشور خبرداد و گفت: سازمان تعزیرات به عنوان آخرین حلقه نظارتی آماده رسیدگی به شکایات است و موارد اینچنینی را خارج از نوبت مورد رسیدگی قرار می‌دهد.
   
   
   
  میزان نوشت:  علیرضا جواهری مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی در گفت وگوی زنده با شبکه خبر با بیان اینکه ۳۰ برند آب معدنی آلوده و غیراستاندارد از سطح کشور جمع آوری شده است، اظهار کرد: برچسب‌هایی که به بطری های آب معدنی زده شده بود باعث گمراهی مصرف کنندگان شده بود.
   
   
   
  وی افزود: آب های استخراج شده در بطری‌ها دارای آلاینده‌های شیمیایی، میکروبی و فلزات سنگین و نیترات بوده است که شرکت های تولید کننده به منظور تصفیه آب معدنی با افزودن کلر به این آب ها، مصرف کننده را گمراه کرده است.
   
   
   
  جواهری اضافه کرد: در این خصوص چنانچه کارشناسان سازمان غذا و دارو این اقدام را خلاف ضوابط بدانند و و پرونده در سازمان تعزیرات حکومتی تشکیل دهند  و به سازمان تعزیرات ارسال کنند؛ این موضوع از مصادیق عدم رعایت فرمول تایید شده در پروانه ساخت به شمار می‌رود.
   
   
   
  مدیرکل حقوقی تعزیرات حکومتی همچنین گفت: بر اساس ماده ۳۵ قانون تعزیرات امور بهداشتی و درمانی، این اقدام از مصادیق کم فروشی و گرانفروشی محسوب شده و قابل برخورد نیز است و این اقدام بر اساس ماده ۲۶ سازمان تعزیرات حکومتی از دیگر مراجع قضایی نیز قابل پیگیری است.
   
   
   
  وی ادامه داد: سازمان تعزیرات به عنوان آخرین حلقه نظارتی آماده رسیدگی به شکایات است و موارد اینچنینی را خارج از نوبت مورد رسیدگی قرار می دهد. 
   
   
   
   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار