In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ - ۱۸:۲۰ | کد خبر : 57148
 • Print Friendly

  چهارمین مدیر کل مازندران در یک هفته گذشته تغییر کرد؛

  مدیر کل جدید کمیته امداد امام (ره) معرفی شد

  دکتر یونسی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: کمیته امداد یک نهاد مقدس است و استانداری مازندران آمادگی همکاری برای جلب رضایت مددجویان دارد.

  نوروزی مدیر کل جدید کمیته امداد امام(ره) معرفی شد

   

  به گزارش شرق پرس ( شرق مازندران) رضا نوروزی جعفری متولد استان زنجان که پیش از این مدیرکل امور حمایت های اجتماعی کمیته امداد کشور بود به عنوان مدیر کل کمیته امداد مازندران منصوب شد.

  تیمور طهماسب پور مدیر کل سابق کمیته امداد استان مازندران نیز به بازنشستگی نائل آمد.

  منصور برقعی قائم مقام کمیته امداد کشور در این مراسم بر کارکرد و نقش محوری امداد در عرصه خیر و احسان تاکید کرد و افزود: در استفاده از ظرفیت های مردمی نیازمند حضور نقش آفرینانی هستیم که تکیه گاه امداد در عرصه کار مردمی است.

  قائم مقام کمیته امداد کشور با بیان اینکه حمایت و مددکاری کار بسیار ارزشمندی است، گفت:کمک به مددجویان و رفع مشکلات آنها باعث گره گشایی در کارها شده و سعادت اخروی را هم در پی خواهد داشت.

  یونسی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران هم در این مراسم ، کمیته امداد را یک نهاد مقدس برشمرد و از آمادگی صد درصدی استانداری مازندران برای همکاری با کمیته امداد و جلب رضایت مددجویان خبر داد.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران, در یک هفته گذشته مدیران کل کتابخانه ها، محیط زیست و هواشناسی مازندران تغییر کرده بودند.

 • برچسب ها :
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار