In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۱۰ - ۱۵:۴۳ | کد خبر : 26223
 • Print Friendly

  مراسم بهره برداری از ۱۰ طرح عمرانی در بندرامیرآباد بهشهر برگزار شد

  استاندار مازندران در مراسم بهره برداری از طرحهای عمرانی بندرامیرآیاد بهشهر گفت: صادرات تولیدات استان یکی از سیاست های جدی مازندران است که تلاش می کنیم با تسهیل شرایط مناسب و استفاده بیشتر از توان بخش خصوصی به آن دست پیدا کنیم .

  مراسم بهره برداری از 10 طرح عمرانی در بندرامیرآباد بهشهر برگزار شد

   

  به گزارش شرق پرس ربیع فلاح روز پنجشنبه در مراسم بهره برداری از ۱۰ طرح عمرانی و زیربنایی بندر امیرآباد بهشهر افزود : بازار کشورهای حاشیه دریای مازندران موقعیت بسیار مناسبی برای عرضه و فروش محصولات تولید شده استان بخصوص تولیدات باغی و کشاورزی است اما متاسفانه تاکنون از این ظرفیت بدرستی استفاده نشده است .

   

   

  وی ادامه داد : صادرات تولیدات استان یکی از سیاست های جدی مازندران است که تلاش می کنیم با تسهیل شرایط مناسب و استفاده بیشتر از توان بخش خصوصی به آن دست پیدا کنیم .

   

  ربیع فلاح در مراسم بهره برداری از طرحهای بندرآباد در شرق مازندران گفت : در حال حاضر صادرات برخی کالاها مانند سیمان در صدر فهرست صادرات از طریق بندر امیرآباد قرار دارد که به رغم مثبت بودن این شرایط باید بکوشیم محصولات کشاورزی و باغی استان را به صدر این فهرست برسانیم .

   

  وی افزود : توجه به بندر امیرآباد به دلیل نقش موثر آن در رشد شرق مازندران نیست بلکه ظرفیت بسیار فراوان این منطقه اقتصادی می تواند موجب جهش اقتصادی همه مناطق مازندران و حتی استان های همجوار شود .

   

  او ادامه داد : یکی از نیازهای بسیار جدی این بندر برخورداری از راه دسترسی مناسب و ایمن است که برای رسیدن به این هدف باید تکمیل و بهره برداری سریع تر از جاده در حال احداث رستمکلا به بندرامیرآباد در دستور کار قرار بگیرد .

   

  استاندار مازندران بیان کرد : یکی از دلایل تاخیر در تکمیل این جاده در دست ساخت ، ناتوانی پیمانکار طرح است که می توان با تغییر و خلع ید این پیمانکار از توان مجموعه های دیگر استفاده کرد .

   

  به گزارش ایرنا وی در پایان  افزود : پیمانکاران باتجربه فراوانی در مازندران فعالیت می کنند که می توانند در موعد مقرر و زمان تعیین شده این طرح را به مرحله بهره برداری برسانند .

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار