In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۷/۱۸ - ۲۰:۱۵ | کد خبر : 37645
 • Print Friendly, PDF & Email

  مربی تیم ملی فوتبال: بزودی همه حقایق را خواهم گفت

  کی روش در کمپ تیم های ملی و در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه بزودی همه حقایق در مورد پرونده اش را اعلام خواهد کرد، گفت: فردی که علیه من جوسازی و پرونده سازی کرده است را شناسایی کرده ام .

  مربی تیم ملی فوتبال: بزودی همه حقایق را خواهم گفت

   

  شرق پرس:  کارلوس کی‌روش عصر امروز شنبه ضمن بیان این مطلب به خبرنگاران حاضر در کمپ تیم های ملی گفت: بسیار خوشحال هستیم که در خانه و در این هوای مطبوع داریم تمرین می‌کنیم. بعد از چند روز می توانیم امروز راحت نفس بکشیم چرا که در روزهای گذشته هوای خوبی را نداشتیم.

   

  وی در مورد عملکرد تیم ملی فوتبال ایران برابر عمان خاطرنشان کرد: قبلا هم گفته بودم که باید به این بازی مثل دو روی یک سکه نگاه کرد. اگر بخواهیم از حیث فنی و عملکرد تیم نگاه کنیم قطعا مثبت نبود. خودمان هم می دانیم که خوب بازی نکردیم و یکی از بهترین روزهای ما نبود.

   

  کی روش ادامه داد: فکر می کنید چرا ایران نتوانسته در این ۱۴ سال برابر عمان به برتری برسد. یکی از دلایلش این است که شرایط آب و هوایی آنجا خوب نیست. اگر به آن طرف سکه نگاه کنید متوجه می‌شوید که ما یک امتیاز از این بازی گرفتیم و این برای ما امیدوار کننده است چرا که می توانیم از ۱۲ امتیاز بازیهای برگشت حداکثر استفاده را ببریم.

   

  سرمربی تیم ملی ادامه داد: در هر گروه دو تیم کاندیدای صعود هستند که ما فعلا صدرنشین هستیم و با توجه به چهار دیداری که باقی مانده است می توانیم امیدوار باشیم تا نتایج قابل قبولی را بگیریم و به مرحله بعد صعود کنیم.

   

  کی روش در مورد شرایطی که برای خودش و تیم ملی بوجود آمده است گفت: من فکر می کنم همه چیز فوق العاده است و همه چیز خوب پیش می رود. امیدوارم هواداران برای تماشای دیدار تیم ملی برابر ژاپن به ورزشگاه بیایند و ما را همراهی کنند تا یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم.

   

  وی در مورد زمین تمرین تیم ملی گفت: دیگر عقلانی نیست که بخواهیم در مورد زمین صحبت کنیم چرا که مسئله ای است که دیگر تکمیل نخواهد شد.

   

  کارلوس کی روش در مورد پرونده اش نیز گفت: در مورد پرونده خودم می دانم چه شخصی پشت این پرونده و داستان هست. بعد از بازی مقابل ژاپن یک کنفرانس خبری هماهنگ خواهم کرد و با وکیلم قدم به قدم قرارداد با آل اشپورت را باز خواهم کرد. قطعا در این نشست خبری خواهم گفت که چه کسی در فدراسیون فوتبال این پرونده را به جریان راه انداخته است.

   

  کی روش در مورد دیدار با ژاپن گفت: این برای ما خیلی خوب است که بتوانیم برابر تیم پرستاره ژاپن بازی کنیم. این فرصت بسیار خوبی است که بتوانیم از این بازی درس بگیریم. این بازی هم مثل دیدار با سوئد و شیلی است که می تواند برای تیم ملی بسیار مفید باشد.

   

  سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد میزان قدرت تیم ملی در مقایسه با تیم های دیگر آسیا و قدرتمند بودن تیم ژاپن گفت: حتی یک نفر هم در جهان نیست که در مورد این مسئله شک و شبهه ای داشته باشد. وقتی بازیکنان معتبری از لیگ های جهان با یک تیم ملی به ایران می آیند اتفاق بسیار خوبی است. ژاپنی ها هم بازیکنان خوبی دارند و هم مربی خوبی دارند. آنها بازیکنانی دارند که در لیگ های معتبر دنیا بازی می کنند و از کیفیت بالایی برخوردارند.

   

  وی افزود: سوال اصلی اینجا نیست که کدام تیم قدرتمندتر است بلکه مسئله مهم این است که بازیکنان جوان ما این فرصت را نداشته اند که برابر تیم های مطرح دنیا بازی کنند و دیدار با ژاپن که بازیکنان حرفه‌ای دارد این فرصت را به بازیکنان جوان ما می دهد که یک بازی خوب و تدارک خوب داشته باشند.

   

  کی روش ادامه داد: برای همین هم درخواست می کنم از رسانه ها که مردم را تشویق کنند تا در ورزشگاه حضور پیدا کنند و این بازی را از نزدیک تماشا کنند.

   

  وی در مورد بازگشت جواد نکونام به تیم ملی که امروز مطرح شده بود نیز گفت: تا جایی که من می دانم بازگشت جواد نکونام صحت ندارد. قبلا هم بارها گفته ام که امیدوارم رابطه مربیگری نکونام با تیم ملی فراهم شود و این اتفاق بزودی بیفتد.

   

  کارلوس کی روش خاطرنشان کرد: از امروز باید تمرکز همه ما بر روی دیدار روز سه شنبه با ژاپن باشد. اگر رسانه ها بتوانند کاری کنند که ۵۰ هزار نفر به ورزشگاه بیایند کار بزرگی کرده اند. همه باید دست به دست هم بدهیم تا یک بازی بزرگ را برگزار کنیم.

   

  وی در پایان گفت: حالا همه باید متمرکز روی بازی با ژاپن باشیم و به پرونده من توجهی نداشته باشید. من پاک هستم و به موقع در مورد آن صحبت خواهم کرد.

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار