In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۸:۳۶ | کد خبر : 25287
 • Print Friendly

  مدیر کمیته امدادشهرستان نکا:

  نخستین مرکز نیکوکاری شرق مازندران در شهرستان نکا راه اندازی شد

  سیدرضا ساداتی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نکا گفت: نخستین مرکز نیکوکاری شرق مازندران در شهرستان نکا راه اندازی شد.

  nikokari5

   

   

  به گزارش شرق پرس سید رضا ساداتی در گفت‌و‌گو با تسنیم در نکا، اظهار داشت: این مرکز نخستین مرکز نیکوکاری در شهرستان بوده که وظیفه کمک و دستگیری از مستمندان و نیازمندان را برعهده دارد.

   

   

  وی افزود: طراحی استقرار و مدیریت شبکه‌های نیکوکاری با تمرکز برمحله و با محوریت مسجد و محله، برون سپاری توسعه خدمت‌رسانی به محرومان، تکریم آنان و ایجاد همبستگی موجب ارتقای فرهنگ انفاق و نیکوکاری در جامعه می‌شود.

   

  ساداتی گفت: واگذاری امور مردم به مردم با محوریت مسجد، رفع فقر و محرومیت، شناسایی نیازمندان، تسریع در ارائه خدمت،کاهش نابرابری‌های اجتماعی، ارتقا سرمایه‌های اجتماعی و تقویت کارکرد اجتماعی مساجد از اهداف این مرکز است.

   

  وی افزود: با افتتاح مراکز نیکوکاری، روح انفاق و نیکوکاری بین مردم افزایش یافته و خدمات به صورت هدفمند با رویکرد توانمندسازی در جهت گسترش حضور آگاهانه مردم در جامعه می‌شود.

   

  مدیر کمیته امداد نکا گفت: با برپایی مراکز نیکوکاری و جمع آوری کمک‌های خیران به شکل متمرکز، دستگیری از نیازمندان منظم‌تر و بیشتر خواهد شد.

   

  ساداتی، توجه به مراکز نیکوکاری در روستاها و شهرها توسط خیران را از نیازهای دیگر جامعه دانست و گفت: مراکز نیکوکاری بهتر می‌توانند در شناسایی و خدمات بهتر، خارج از ساز و کار اداری اقدام کنند که این امر به خوبی توسط معتمدان محلی قابل اجراست.

   

  مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نکا گفت: یک مرکز نیکوکاری در بخش شهری و ۵ مرکز نیکوکاری نیز امسال در روستاهای شهرستان نکا افتتاح می‌شود.

   

  ساداتی افزود: تاکنون ۶ میلیون تومان اعتبار به این بخش اختصاص داده و ۱۶ میلیون تومان نیز از محل کمک‌های مردمی جمع آوری شد.

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  نظرات در مورد » “نخستین مرکز نیکوکاری شرق مازندران در شهرستان نکا راه اندازی شد”
  1. خورشیدی گفت:

   چندتامرکزونهادهای موازی وموسسات خیریه وتشکلهاباهدف واحدکی کاروخدمات عادت کردیم تشکیلاتی راه بندازیم وکادرسازی ونیروی انسانی وامکانات مگروظیفه کمیته امدادچیست که به کارهاووظایفش نمی رسد؟


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار