In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۹:۵۴ | کد خبر : 52838
 • Print Friendly

  چراغ های خاموش اتوبان و خاموشی زندگی؛

  تصادف هولناک عابر پیاده در ورودی ساری

  در تصادف عابر پیاده در عبور هولا ساری جراحت شدید حادثه دیده به حدی بود که به دلیل پارگی شکم و بیرون ریختن اندامهای داخلی، دو آمبولانس به صحنه تصادف آمدند اما جسد را منتقل نکردند.

  مرگ هولناک عابر پیاده در ورودی شهر ساری

  آرشیو

   

   

   

  به گزارش شرق پرس همزمان با ساعات اولیه امشب مرد میانسال ساروی که قصد عبور از عرض اتوبان ساری به میاندورود را داشت در دو مرحله دچار تصادف شد و نهایت به طرز فجیعی جان سپرد.

   

   

  وی که از تابلو به دستان اجاره دهنده منزل و سوئیت بود، برای خرید یک کلوچه و شاید افطار کردن در پایان یک روز ماه رمضان، آهنگ عبور از اتوبان منطقه هولا کرده بود که به علت تاریکی اتوبان در این منطقه، سرعت بالای خودروها و بی احتیاطی صورت گرفته با یک دستگاه خودرو پراید برخورد کرد و به شدت مجرح شد.

   

  این مرد آذری‎زبان با وجود این برخورد هنوز زنده بود و حتی یکی از افراد بلافاصله تصمیم به نجات وی گرفته بود اما قبل از خارج کردن وی از مسیر خطرناک اتوبان، نزدیک شدن یک پراید دیگر موجب برخورد شدیدتر و مرگ این مرد شد.

   

  جراحت شدید او به حدی بود که به دلیل پارگی شکم و بیرون ریختن اندامهای داخلی، دو آمبولانس به صحنه تصادف آمدند اما جسد را منتقل نکردند.

   

  نکته مهم در این بین خرابی یکی در میان چراغ های اتوبان منطقه هولا ساری است، و تاریکی ناشی از این کوتاهی که در بروز حوادث مشابه اثرگذار بوده است.

   

  متاسفانه هر دو راننده این رویداد تلخ بلافاصله صحنه را ترک کرده و با وجود از دست رفتن جان این شهروند زحمتکش در یک اتفاق ناخواسته، روند قانونی احقاق حقوق خانواده مصیبت زده متوفی را با مشکل مواجه می‎کند، مساله ای که شاید با مراجعه ثانویه آنان به مراجع قانونی مرتفع شود.

   

   

   

   

   

   

  تابناک مازندران

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار