In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۱/۲۹ - ۱۷:۴۲ | کد خبر : 25153
 • Print Friendly

  مرگ هولناک ۱۰ نفر در تصادف منجر به آتش سوزی خودور پژو پارس

  فرمانده پلیس راه بم - زاهدان گفت: خودرو پژو پارس به علت شدت برخورد با کامیون از سمت چپ حرکت خود از مسیر خارج شد و بلافاصله آتش گرفت و راننده ایرانی و 9 نفر افغانی غیرمجاز در آتش سوختند و 5 نفر دیگر مصدوم شدند.

  مرگ هولناک 10 نفر در تصادف منجر به آتش سوزی خودور پژو پارس

   

  شرق پرس: فرمانده پلیس راه بم – زاهدان گفت: ۹ تبعه غیرمجاز افغان و راننده ایرانی خودرو حامل این افراد بامداد شنبه در تصادف در جاده رستم آباد – بم در آتش خودرو جان باختند و پنج افغان دیگر بشدت دچار سوختگی شدند.

   

  ستوان یکم هادی تندفکر افزود: پنج نفر از افاغنه در صندوق عقب خودرو پژو پارس حادثه دیده جا گرفته بودند که به دلیل جراحات شدید توسط ماموران اورژانس به بیمارستان پاستور بم انتقال یافتند.

   

  وی اظهار کرد: حدود ساعت چهار بامداد امروز یک دستگاه پژو پارس که هویت راننده آن مشخص نیست از مسیر شرق به غرب در جاده رستم آباد به بم در حرکت بود که به علت بی توجهی به جلو و سرعت غیرمجاز، از جلو با یک دستگاه کامیون که در جهت مجاز جاده رستم آباد به بم حرکت می کرد؛ برخورد کرد.

   

  فرمانده پلیس راه بم – زاهدان تصریح کرد: خودرو پژو پارس به علت شدت برخورد با کامیون از سمت چپ حرکت خود از مسیر خارج شد و بلافاصله آتش گرفت.

   

  ستوان یکم تندفکر با بیان اینکه حمل این تعداد مسافر در یک خودرو در هیچ جای دنیا مرسوم نیست، اضافه کرد: خودروهایی که اقدام به جابه جایی قاچاقی افاغنه می کنند با سرعت های خطرناک، حرکات مخاطره آمیز و به صورت کاروانی حرکت می کنند که این امر منجر به بروز حوادث می شود.

   

  وی گفت: خودرو پژو پارس حامل افاغنه علاوه بر خاموش بودن چراغ ها به گواهی راننده کمپرسی به صورت کاروانی و با سرعت غیرمجاز حرکت می کرد. وی تصریح کرد: برخی مواقع خودروهای حامل افاغنه غیرمجاز از مسیرهای فرعی وارد جاده می شوند و دوربین های ثبت سرعت پلیس، ۱۸۰ تا ۲۰۰ کیلومتر سرعت خودروهای حمل کننده افاغنه غیرمجاز را ثبت کرده اند.

   

  فرمانده پلیس راه بم – زاهدان با ابراز نگرانی از حضور این خودروها در محورهایی که سایر شهروندان تردد می کنند گفت: احتمال بروز خطر و تصادف با وجود این خودروها بیشتر می شود.

   

  وی تاکید کرد: هویت راننده خودرو پژو پارس و ۹ افغان فوت شده در این خودرو به دلیل سوختگی شدید مشخص نیست./ایرنا

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار