In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۱۷ - ۱۷:۰۰ | کد خبر : 29015
 • Print Friendly

  مرگ ۳ زائر عربستانی در یکی از هتل های مشهد

  رئیس بیمارستان امام رضا(ع) مشهد نیز در این زمینه اظهار داشت: 23 زائر عربستانی صبح امروز براثر مسمومیت در این بیمارستان بستری شدند که سه نفر از آنان تاکنون فوت کرده‌اند.

  dadsetan15

   

   

  شرق پرس: دادستان عمومی و انقلاب مشهد گفت: ابعاد مختلف مسمومیت زائران عربستانی که شب گذشته در مشهد مقدس رخ داده در حال بررسی است.
   
   
   
   
   
  غلامعلی صادقی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: این زائران در قالب کاروانی از عربستان در یکی از هتل‌های مشهد اقامت داشتند و ابعاد مختلف این مسمومیت از سوی بازپرس ویژه در حال بررسی است و مدرکی تاکنون دال بر تعمدی بودن این مسئله به دست نرسیده است.
   
   
   
  عبدالله بهرامی، رئیس بیمارستان امام رضا(ع) مشهد نیز در این زمینه اظهار داشت: ۲۳ زائر خارجی صبح امروز براثر مسمومیت در این بیمارستان بستری شدند که سه نفر از آنان تاکنون فوت کرده‌اند.
   
   
   
  وی با بیان اینکه این مسمومان شامل ۹ زن و ۱۴ مرد بودند بیان کرد: متاسفانه با تلاش‌های انجام شده، سه نفر از این بستری شدگان شامل یک دختر و دو کودک سه ساله فوت کردند و بقیه بیماران نیز در بخش مراقبت‌های ویژه این بیمارستان بستری هستند.
   
   
   
   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار