In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۵/۲۷ - ۱۵:۳۷ | کد خبر : 34015
 • Print Friendly

  مسابقات انتخابی تکواندو استان مازندران در بهشهر آغاز شد

  ماسبقات قهرمانی و انتخابی تکواندو استان مازندران در 4 رده نونهالان، خردسالان، نوجوانان و جوانان و در اوزان مختلف با حضور تکواندوکاران در شرق مازندران و شهرستان بهشهر در حال برگزاری است.

  مسابقات انتخابی تکواندو استان مازندران در بهشهر آغاز شد

   

   

  به گزارش شرق پرس رییس هیات تکواندو بهشهر در گفتگو با ایرنا اظهار داشت:در این دوره از مسابقات ۱۴۸ ورزشکار مرد از ۸ باشگاه در شهرستان بهشهر با هم رقابت می کنند.

   

   

  عبدالرحمان قاسمی گلوردی افزود: این بازی ها در ۴ رده نونهالان، خردسالان، نوجوانان و جوانان و در اوزان مختلف با حضور تکواندوکاران در حال برگزاری است.

   

  وی ادامه داد: پیکارهای تکواندو قهرمانی و انتخابی استان مازندران در ۱۰ وزن مختلف و بر روی تشک های مختلف و با قضاوت و نظارت حدود ۳۰ داور انجام می شود.

   

  رییس هیات تکواندو بهشهر با بیان اینکه مسابقات در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار و نفرات برتر و شایسته به عنوان انتخابی استان انتخاب خواهند شد، تصریح کرد: در زمان حاضر بیش از ۷۰۰ نفر ورزشکار به صورت رسمی و بیمه شده در رشته ورزشی تکواندو در بهشهر فعال هستند.

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار