In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۰۳ - ۱۷:۵۳ | کد خبر : 25671
 • Print Friendly

  رییس اداره ورزش و جوانان بهشهر:

  مسابقات ورزشی ثبت رکورد کشور در بهشهر برگزار می شود

  سیدعسگری اکبری رئیس ورزش و جوانان بهشهر گفت: مسابقات ثبت رکورد کشور دوم و سوم خرداد ماه در سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد برگزار می شود و امیدواریم در این رقابت ها شاهد ثبت رکوردهای جدیدی در رشته های گوناگون باشیم.

  varzesh- rekord5

   

   

  به گزارش شرق پرس رییس اداره ورزش و جوانان بهشهر گفت : سومین همایش ورزشی ثبت رکورد کشور با حضور بیش از ۱۰۰ ورزشکار از استان های کشور به میزبانی بهشهر برگزار می شود .

   

   

  سیدعسگری اکبری در گفت و گو با  ایرنا اظهار کرد : این مسابقات دوم و سوم خرداد ماه در سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد برگزار می شود و امیدواریم در این رقابت ها شاهد ثبت رکوردهای جدیدی در رشته های گوناگون باشیم.

   

  وی بیان کرد : مقدمات لازم برای میزبانی مطلوب بهشهر از این رقابت ها در حال انجام است که همراهی و حمایت بیشتر مسوولان شهرستانی و استانی می تواند منجر به افزایش کیفیت این مسابقات شود.

   

  رییس اداره ورزش و جوانان بهشهر افزود : در حال حاضر یک ورزشکار ۵۰ ساله بهشهری رکورددار رشته های شنای استقامتی و زدن میل سرعتی و باستانی در کشور است که برگزاری این گونه مسابقات می تواند منجر به ایجاد انگیزه بیشتر در میان ورزشکاران جوان شود.

   

  اکبری ادامه داد : ورزشکاران حاضر در این مسابقات ، برگزیدگان استان های کشور هستند که در ۱۵ رشته بخت خود را برای به ثبت رساندن رکوردی جدید آزمایش می کنند.

   

  وی گفت : علاوه بر آن ورزشکاران مازندران با انتخاب کمیته مهارتهای فردی و نمایشی هیات ورزش های همگانی مازندران در این رقابت ها شرکت خواهند کرد، مسابقه انتخابی شناسایی ورزشکاران بهشهری را برگزار می کنیم تا از این طریق ، افراد مستعد این شهرستان که توانایی ثبت رکورد کشوری را دارند شناسایی و وارد این مسابقات کنیم.

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار