In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱ - ۱۶:۲۷ | کد خبر : 37140
 • Print Friendly

  فرماندار نکا به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛

  مشارکت مردم در کنار پلیس مشکلات جامعه را کاهش می دهد

  جعفر احمدی در جمع پرسنل نیروی انتظامی در نکا با بیان اینکه دولت و مسئولان از فعالیت‌های پلیس حمایت می‌کنند، یادآور شد: مردم به‌عنوان سرمایه اجتماعی کشور، می‌تواند بسیاری از مشکلات را حل‌وفصل کنند و لذا باید مشارکت مردم در کنار پلیس وجود داشته باشد تا امنیت و اقتدار نظام، افزایش یابد.

  niro-entezamiii5 

   

   

  به گزارش شرق پرس جعفر احمدی ظهر شنبه در جمع نیروهای انتظامی و نظامی شهرستان نکا با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تبریک این مناسبت، اظهار کرد: هفته نیروی انتظامی، هفته مناسبی برای تجلیل از خدمتگزاران نظم و امنیت در جامعه است که با تمام وجود، برای ایجاد امنیت در شهرستان تلاش دارند و تکریم از آنان وظیفه همه ما است.

   

   

   

  وی با بیان اینکه پاسداری از ارزش‌های اسلامی از مهم‌ترین وظایف نیروی انتظامی است، افزود: دستاوردهای نیروی انتظامی در روند جامعه‌محوری و خدمت‌رسانی به مردم، افزایش رضایت و احساس امنیت در آحاد جامعه را رقم زده است.

   

   

  فرماندار نکا گفت: دشمن از پیشرفت‌های نظام و اقتدار آن، نگران و وحشت‌زده بوده،  لذا در تلاش است تا از هر فرصت استفاده کند تا به نهاد قوت انقلاب، ضربه بزند که تاکنون با ولایت‌مداری مردم و مسئولان و همچنین پای کار بودن نیروهای نظامی و انتظامی، در همه مراحل با شکست مواجه شده است.

   

   

  احمدی ادامه داد: به تعبیر رهبر معظم انقلاب، نیروی انتظامی با سه اصل عزت، قدرت و رحمت در جامعه حضور و تبلور یافته و مردم نیز باید با همراهی و همکاری همه‌جانبه، پلیس را تقویت کنند و پلیس نیز پناهگاه مردم بوده و با مجرمان مقتدرانه و سرسختانه برخورد کند تا مردم در امنیت زندگی کنند.

   

   

  وی با اعلام اینکه برخورد با افراد و مجموعه‌هایی که دستاوردهای نظام را خدشه‌دار می‌کنند بر عهده نیروی انتظامی است، خاطرنشان کرد: ارتقای فرهنگ عمومی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی و انسجام در جامعه مبتنی بر همکاری مردم و پلیس است و لذا باید با افزایش این همکاری‌ها، ضریب ایمنی و امنیت در جامعه را افزایش داد.

   

   

  نماینده عالی دولت در شهرستان نکا با بیان اینکه دولت و مسئولان از فعالیت‌های پلیس حمایت می‌کنند، یادآور شد: مردم به‌عنوان سرمایه اجتماعی کشور، می‌تواند بسیاری از مشکلات را حل‌وفصل کنند و لذا باید مشارکت مردم در کنار پلیس وجود داشته باشد تا امنیت و اقتدار نظام، افزایش یابد و در همین راستا، همکاری مردم در امنیت پایدار، اصل ضروری است.

   

   

  احمدی ادامه داد: هفته نیروی انتظامی فرصتی است تا این نیرو با افزایش آگاهی، خدمات و تلاش خود را در زمینه‌های مختلف در جامعه مطرح و ضمن حفظ استقلال، و کم کردن فاصله با مردم، کاهش جرائم و متلاشی کردن باندهای بزرگ و کوچک بزهکاری در جامعه، در راستای ایجاد امنیت تلاش کند.

   

   

  وی گفت: اقتدار و امنیت امروز شهرستان در گرو تلاش‌های سربازان ولایت در نیروی انتظامی و امنیتی است و همچنین امنیت و آرامش امروز ما مدیون رزمندگان و شهدای دیروز بوده و باید بدانیم که اگر امنیت نباشد، عدالت نیست و امنیت از برترین الطاف الهی است که با وجود نیروی نظامی و انتظامی شامل حال ما شده که باید در استمرار آن همت بیشتری انجام شود.

   

   

  فرماندار نکا با تسلیت فاجعه دردناک و هولناک زائران در منا و جان باختن تعدادی از زائران ایرانی در این مراسم اظهار کرد: فاجعه منا و کشته‌شدن مسلمانان بی‌گناه در این حادثه، نشان از بی‌تدبیری عربستان و آل‌سعود در مدیریت مراسم معنوی حج است.

   

   

  احمدی با تبریک دهه ولایت و امامت به شکرانه تکمیل دین، گفت: امیدواریم ادامه‌دهنده راستین امامت و ولایت بوده و با جان دل سپردن به فرامین رهبری در خط سرخ شهادت و  ولایت‌مداری در جامعه تلاش بیشتری انجام دهیم و برای بالندگی ایران اسلامی تلاش کنیم.

   

   

  فرمانده انتظامی شهرستان نکا در شرق مازندران گفت: تلاش نیروی انتظامی در تولید امنیت، فرهنگ‌سازی و آگاهی‌بخشی جامعه در قبال حاکمیت قانون و صیانت از ارزش‌های اخلاقی و هنجارهای اجتماعی است که با تمام توان در این راستا وارد شده‌ایم و با تلاش همه‌جانبه برای ایجاد امنیت و پاسداری از ارزش‌های این نظام تلاش می‌کنیم.

   

   

  حسن فلاح، افزود: ایجاد نظم و امنیت در جامعه از وظایف مهمی است که بر عهده نیروی انتظامی قرار داده شده است و در شهرستان نکا نیز با تمام توان در این راستا وارد شده‌ و با همکاری همه پرسنل نیروی انتظامی در کاهش جرائم سال جاری موفق بودند و توفیق در کشف جرائم و… با همراهی مردم و اعتماد مردم به پلیس فراهم شده است.

   

   

  به گزارش فارس، ۱۴ مأمور انتظامی شهرستان نکا، در دفاع از کیان اسلامی و در انجام مأموریت‌های مختلف محوله، به شهادت رسیدند.

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار