In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۱۶:۲۷ | کد خبر : 56079
 • Print Friendly

  مشاور وزیر کشور در افتتاح نمایشگاهی در ساری؛

  مشاور فرماندار در امور بانوان پست انشایی است

  فرهمند پور مشاور وزیر کشور در امور بانوان در مراسم افتتاح پوشاک ایرانی اسلامی در ساری گفت: مشاور فرمانداران در امور بانوان پستی انشایی است

   

  شرق پرس (شرق مازندران) : فهیمه فرهمند پور مشاور وزیر کشور در امور بانوان در مراسم افتتاح نمایشگاه بزرگ پوشش ایرانی-اسلامی (شولا) در ساری گفت: نیمی از جامعه ما را زنان و بانوان تشکیل می‌دهند که باید در فرهنگ ساری عفاف و حجاب در ر جامعه تلاش کرد.

  فرهمند پور افزود: امروزه تولید و مصرف لباس صرفاً در محدوده رفع نیاز اولیه و طبیعی انسان‌ها نیست بلکه به‌عنوان یک دانش وسیع و مبتنی بر تأمین نیازها و خصوصیات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی جوامع موردتوجه است.

  وی بیان کرد: نگرش اقتصادی و فرهنگی به لباس و پوشاک این امر را به یک صنعت تبدیل کرده که باید در کشور ما تولیدکنندگان با تولید انبوه درزمینهٔ تولید پوشاک ایرانی -اسلامی گام بردارند از حمایت دولت و وزارت کشور برخوردار می‌شوند.

  نمایشگاه پوشش ایرانی اسلامی در ساری

  فرهمند پور گفت: درزمینهٔ مد نیز تصور بر این است که صرفاً اقتصادی است اما مد ضمن داشتن ابعاد فرهنگی، ابعاد اقتصادی هم دارد و می‌توانیم با حمایت مالی از تولیدکنندگان پوشاک درزمینهٔ عفاف و حجاب قیمت تمام‌شده را کاهش داده و با افزایش مطالبه جامعه تولید در سطح وسیع عرضه شود.

  مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در پاسخ به این سؤال که چرا اکثر بانوان تمایل دارند شغلی مردانه داشته باشند گفت: هر آماری نیازمند پایش علمی است اما این موضوع متناسب باارزش گذاری جامعه است و تا زمانی که نگاه به اشتغال نگاه جنسیتی باشد نمی‌توان انتظار داشت عدالت اشتغال ایجاد شود.

  وی تصریح کرد: مشاور فرمانداران در امور بانوان پستی انشایی است و ما از طریق کارشناسان امور بانوان در فرمانداری‌ها مطالبات بانوان را دنبال می‌کنیم.

  فرهمند پور افزود: زنان خانه‌دار نیز فعالان حریم خانواده هستند که باید شخصیت و هویت این قشر در جامعه نیز حفظ شود.

  به گزارش مهر این نمایشگاه از امروز آغاز و تا ۱۸ شهریور ادامه دارد.

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار