In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۰ | کد خبر : 51473
 • Print Friendly

  از تاریخ 20 خرداد؛

  مطالبات سپرده گذاران “صندوق مهر اعتماد آریا” پرداخت می شود

  مدیر بانک قرض‌الحسنه رسالت گفت: از 20 خردادماه امسال 40 درصد باقی‌مانده سپرده سپرده‌گذاران صندوق اعتماد مهر آریا را پرداخت می شود.

  مطالبات سپرده گذاران "صندوق مهر اعتماد آریا" پرداخت می شود

   

   

  به گزارش شرق پرس این روزها کسی نیست که از وضعیت سپرده‌گذاران صندوق مهر اعتماد آریا در مازندران و سرگردانی ۱۰ هزار نفر از کسانی به امید کارمزد پایین بانکی درخواست وام داشتند با خبر نباشد.

   

   

  این موضوع به دو سال پیش بازمی‌گردد که در این مدت شاهد تجمع‌های مختلف سپرده‌گذاران در مکان‌های مختلف بودیم.

   

   

  از هشت ماه گذشته موضوع ادغام این صندوق با بانک قرض‌الحسنه رسالت مطرح شد که براساس تفاهم‌نامه­ بین بانک قرض‌الحسنه رسالت و صندوق اعتماد مهر آریا مقرر شد ۶۰ درصد سپرده‌های مردم توسط بانک قرض‌الحسنه رسالت پرداخت شود که این موضوع در تاریخ ۱۵ مهر ماه سال ۹۴ توسط این بانک طبق تفاهم‌نامه­ به‌صورت دقیق و کامل اجرا شد.

   

   

  از آن زمان تاکنون مردم پیگیر بقیه مطالبات خود هستند که متأسفانه اقدامی جدی از سوی صندوق قرض‌الحسنه مهر اعتماد آریا صورت نگرفت.

   

   

  مدیر بانک قرض‌الحسنه رسالت استان مازندران در این‌باره در گفت‌وگو با فارس در ساری اظهار کرد: با توجه به تصمیمات گرفته شده در بانک قرض‌الحسنه رسالت مقرر شد از تاریخ ۲۰ خرداد ماه امسال نسبت به پرداخت ۴۰ درصد باقی‌مانده سپرده سپرده‌گذاران صندوق ورشکسته اعتماد مهر آریا اقدام شود.

   

   

  یزدی‌زاده اضافه کرد: مدیران این بانک اعلام کردند در حالی‌که بانک قرض‌الحسنه رسالت هیچ‌گونه تعهدی در قبال ۴۰ درصد باقی‌مانده نداشته تنها در زمینه مساعدت و کمک به همشهریان اقدام به این کار کرده است.

   

   

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار