In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۱۱:۰۸ | کد خبر : 54900
 • Print Friendly

  معاون وزیر نفت: برخی نمی خواهند پرونده بابک زنجانی به نتیجه برسد

  امیرحسین زمانی‌نیا براین‌‌اساس‌ نتیجه‌گیری می‌کند: متأسفانه به نظر می‌رسد برخی در داخل کشور تمایلی ندارند که پرونده بابک زنجانی تعیین ‌تکلیف شود.

   

   

  زمانی نیا معاون وزیر نفت گفت: گویا برخی در کشور حضور دارند که نمی‌خواهند پرونده بابک زنجانی به نتیجه برسد.

  او حتی در آخرین نشست کمیسیون انرژی و محیط ‌زیست اتاق تهران خبر از پیگیری جدی وزارت نفت برای بازگشت پول‌های گمشده در پرونده می‌دهد؛ اما درعین‌حال می‌گوید: وزارت نفت از چندی پیش، یک شرکت خصوصی را موظف به پیگیری این پول‌ها در سه کشور تاجیکستان، مالزی و ترکیه کرده است. با اطلاعاتی که وزارت نفت در اختیار این شرکت قرار داده، سرنخ‌هایی نیز پیدا شده؛ اما یکی از کارشناسان این شرکت پس از مراجعه به کشور، ممنوع‌الخروج شده است.

  امیرحسین زمانی‌نیا براین‌‌اساس‌ نتیجه‌گیری می‌کند: متأسفانه به نظر می‌رسد برخی در داخل کشور تمایلی ندارند که پرونده بابک زنجانی تعیین ‌تکلیف شود.

  به گزارش روابط‌عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، امیرحسین زمانی‌نیا در بیست‌وچهارمین نشست کمیسیون انرژی و محیط ‌زیست اتاق تهران علاوه بر ماجرای این پول‌های گمشده اشاره‌ای هم به سند برجام و تعهدات طرفین پرونده هسته‌ای ایران دارد: این سند به‌عنوان قطع‌نامه شورای امنیت سازمان ملل متحد به ثبت رسیده و هیچ‌یک از طرفین نمی‌توانند به صورت یک‌جانبه آن را رد یا به صورت ناقص اجرا کنند./شرق

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار