In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱ - ۹:۳۰ | کد خبر : 32307
 • Print Friendly

  من و جسد همین الان یهویی ! + تصاویر

  متاسفانه استفاده نابجا و غیرصحیح از تکنولوژی به یکی از معضلات اجتماعی جامعه ما تبدیل شد و این موضوع زمانی آزار دهنده تر می شود که این مسئله در میان قشر تحصیلکرده بیشتر نمود پیدا می کند. پدیده عکس سلفی گرفتن با جسد در سالن تشریح دانشگاههای پزشکی یکی از مواردی است که این روزها در شبکه اجتماعی رواج پیدا کرد.

   

   

   

  شرق پرس: گسترش ناگهانی شبکه های اجتماعی موبایلی در جامعه باعث ایجاد پدیده های جدیدی شده است، طبق آمار منتشر شده، در سال ۹۲ تنها دو ملیون نفر از شهروندان ایرانی در شبکه های اجتماعی موبایلی عضویت داشتند در حالی که این رقم در سال ۹۴ به رقم باور نکردنی ۴۰ میلیون نفر رسیده است؛ روندی که همچنان در حال گسترش است و امروز حتی چوپان ها هم برای خود گروه وایبری و تلگرامی دارند!

   

   موج سلفی انداختن در هرجا و هرزمان(!) یکی از تبعات این شبکه ها است که قاعدتا به دلیل عطش دیده شدن و منتشر کردن است؛ عکاسی و سلفی گرفتن در کلاس های تشریح پزشکی و انتشار آن در فضای مجازی، پدیده ای است که این روزها در حال فراگیر شدن است؛ پدیده ای که شاید در هیچ کجای دنیا مانند کشور ما به این صورت دیده نشود.

   

  عکسهایی از این موج جدید را مشاهده می کنید:

   

  selfi-tashrih-1

   

   

  selfi-tashrih-2

   

   

  selfi-tashrih-3

   

   

  selfi-tashrih-4

   

   

  selfi-tashrih-5

   

   

  selfi-tashrih-6

   

   

   

   

   

   

   

  پارسینه

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار